Enes İLHAN\ İlk Kan Düştü Yere..

Mini Blog Yorum Yok 1.301 18 Kasım 2013

Sen insanlığı ve inancı öldüren bir katilsin.. İlk kan düştü yere…Toprak haksız yere kirlendi ölümle. Basit bir sebepten. Nefsi, onu bu işe teşvik etti. İlk cinayeti o işledi.. Artık günah yükü çok ağırdı. Başka yüklere hiç benzemiyor değil mi? Taşıması çok zor değil mi? Keşke bu suçu işlemeseydin. Âmâ daha önce düşünmeliydin.. Ne talihsizlik bu suçu işlemek. Keşke suça başlamasaydın ve nefsine uymasaydın. Şimdi iş işten geçti lakin.. Dönülmez bir yolun sonuna yakınsın.

Senin için ne talihsizlikti bu suçu işlemek hele de sana kol kanat germiş, sana sahip çıkmış, korkularına derman olmuş bu arkadaşına karşı.. Artık sırtında taşıdığın bu suça maddi yükte bindi can cazım.. Başka ne çaren kaldı!!!. Başını alıp git insanların arasından, bu ilim-bilim yuvasından. Dağlara yabanlara çık uzak tut çevreni ve aileni. Zira kul hakkı yedin. Olunmaz birçok günah işledin.. Suçunu başkalarına gösterdin.. Günah işledin ki.. Artık vicdanınca da kapatılmayacak bir yaraya sahipsin..

Vicdanın bunu taşır mı bilmiyorum ama, ruhun sıkılacak, soluk alamayacaksın… Zira sen en yakınını da kendi ellerinle kaybettin. Sen kabil gibi ilk cana kıyan misali acılardasın. Deme sakın şeytan beni bu yola sevk etti, aldattı beni. Zira besmele şeytanı yaklaştırmaz, eğer ağzından dökülen besmele kalben destek bulursa… Sen artık bir daha dönemezsin ve kaçak yaşamak zorundasın. Kabilin bütün insanlığın kanına girmesi gibi..

Dökülen kanla daha sonraki tüm cinayetlerin günahı kabilin boynunda ise senin talanın -iftiran -hakaretin-yolsuzluğun-yetim hakkına ve devlet malına tenezzülün-saltanatın-zulmün-de bundan sonrakiler de senin boynunda bir yüktür. Sen insanlığı ve inancı öldüren bir katilsin.. Deseydin beni kurtar…ben ettim sen etme…yine derman olmazdım sana. Olamazdım ..sen yetim hakkı yedin ve bir insanlığı öldürdün..

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Sultan Abdülhamid Düşmanından Müthiş İtiraf" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

İlk yorumu sen yapmak istemez misin?