İki Kişilik Oyunlar

Günümüzde çok çeşit oyunlar ortaya çıkmaktadır. Ancak kimileri ya ücretli ya da yüksek internet bağlantısı gerektirmektedir. Biz arkadaşlarınız ile birlikte eğlenceli vakit geçirebileceğiniz 2 Kişilik Oyunlar oynamanız için en beğenilenlerini sizler için bugün seçtik. Aynı klavyeyi kullanarak farklı tuşlar ile oyunu 1. oyuncu ve 2. oyuncu kontrol edebiliyor. En yeni 2 kişilik oyunlar:
iki kişilik oyunlar
Fireman
Kahraman Robotlar
İki kişilik savaş
İkiz Kediler

En efsane 2 kişilik oyun ise Fireman oyunudur. Bu oyunda dinamit lokumlarını bırakıp kaçıyorsunuz ve rakiplerinizi bu dinamitin patlaması ile yok etmeye çalışıyorsunuz. Aynı şekilde oyunda bulunan bir çok kutuyu ve cismi patlatarak ortaya çıkan ödülleri alıp karakterinizi güçlendiriyorsunuz.
Bu tür 2 kişilik oyunlar oynamak için : http://www.sunoyun.com/2-kisilik

İyi Eğlenceler.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Oyun Kolu Yenilendi" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu ? * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.