Godaddy Promosyon Kodları

Domain indirim kuponları veren ve bu alanda dünyada tek, en geniş kullanımlı site Domain Promo Codes  Godaddy Turkiye kullanıcıları için Türkçe Godaddy promosyon kodu  yayınlamaya başlamışlar. Güzel bir hareket 🙂 Ayrıca sitenin sahibide bir Türk arkadaşlar.. Aslında bunu weble uğraşan webmaster arkadaşlarımızın çoğu bilir ki domain bizler için önemlidir. Fakat domain’i aldığınızda belki de aldığınız domain firmasının sitesine yılda 34 kere zor girersiniz. Çünkü domain sorun çıkartmaz. Ama host öyle midir 🙂 Tabi ki değil 😀 Host‘da şöyle bir olay vardır:

Her an host firmanız bir saldırıya uğrayabilir veya olağan dışı bir sorunda siteleriniz birkaç gün boyunca kapalı kalabilir. İşte o sıkıntıyı yaşamamak adına sizler için birkaç Godaddy Promo Code paylaşıyorum:

7.99$ a .Com domain kaydedin

Tüm alışverişlerinizde %10 indirim

Hosting alımlarınızda %20 indirim

30$ ve üzeri alımlarınızda 5$

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Sevgiliye Alınabilecek En Farklı Hediye" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.