Enes İLHAN\ Etiket : oyun

Tanıtıcı Yazılar Yorum Yok 1.355 31 Mayıs 2013

Son zamanlardaki oyunları çok beğeniyoruz. Bu yazımızda oyunlar üzerinde bir inceleme yapmaya çalışacağız. Öncelikle şunu bilmenizde fayda var, farklı kategorilerin incelemesini yapıp sizler için çocuklarımızın psikolojik ve ruhsal sağlığını olumlu etkileyen onların yapısına yaşına ve gelişimine uygun olan siteleri karşınıza sunacağız. Onlar bizim için çok önemli çünkü. İşte bu manadan yola çıkarak, oyun sitelerinin bollaştığı şu zamanlarda kaliteli bir site arayışına girdik. İncelemelerimizde çok da fazla kaliteli site bulamadığımızı belirtiyorum.

Tanıtıcı Yazılar Yorum Yok 1.492 1 Ocak 2013

Oyun sektörünün önemli yüzlerinden birisi olan Oyun Kolu kısa bir süre içinde güzel bir değişime uğradı. Önceki görünümüne nazaran çok daha şık ve SEO‘ya uygun olarak kodlanan hızlı bir arayüz bizleri bekliyor. Binlerce oyunun mevcut bulunduğu oyun kolu’nda yapılan değişiklikler de dikkat çekiyor. Mesela buna örnek olarak üyelik sistemi ve favori oyunlarım‘ı gösterebiliriz. Ayrıca popüler sayfalar ve oyunkolu editörleri tarafından beğenilen oyunların yer alacağı bir de vitrin bulunuyor.

Çocukların en çok oynadığı kategorilerden olan futbol oyunları ve dövüş oyunları dopdolu içeriğiyle dikkat çekiyor. Benim de en çok dikkatimi çeken ve az da olsa oynadığım oyunlar bu bölümlerden oluşuyor genellikle. Ayrıca ben yeni tasarımı öncekine göre daha beğendiğimi söyleyebilirim. Kategori sistemi aynı ve yine basit şeklini koruyor. Şu da yenilenen oyun kolu’nun ufaltılmış bir ekran görüntüsü:
1

Tanıtıcı Yazılar Yorum Yok 1.353 11 Ekim 2012

Boş zamanlarında dışarı çıkmaya üşenen kişiler ya da ofiste 10 dakikalık bir molada hızlı bir eğlence isteyenler için yarış oyunları başlıyor. Araba tutkunlarının vazgeçemedikleri bu yarış oyunlarında önemli olan sadece hız yapmak değil aynı zamanda yön okları ile profesyonel bir sürücü gibi aracı yolda tutmaya çalışmalısınız. Tokyo Drfit filminden esinlenilerek bazı drfit oyunları da flash tabanlı olarak yapılmıştır. Siz değerli kullanıcılarımız için bulduğumuz ve beğendiğimiz yarış oyunları şöyledir:

Tanıtıcı Yazılar Yorum Yok 2.773 27 Nisan 2012

Son zamanlarda Türkiye’de oyun sektörü inanılmaz gelişme gösterdi. Sektörün yenilerinden olan sunoyun.com‘da ise diğer sitelerde pek görmediğimiz 3D oyunlar mevcut. Yurdumuzun internet bağlantısı düşük olduğundan denemek istesemde deneyemedim malesef. Ama özellikle çocukların sevebileceğini düşündüğüm iki oyun daha var. Bunlardan birincisi: Çiftlik yarışı ve ikincisi de: 3D Park etme oyunu. Park etme oyunlarını çok severim ama belli bir yerden sonra sıkmaya başlıyor. Çiftlik oyunlarını pek tasvip etmiyorum ama gençler şimdi oyun manyağı olmuş.

Oyun 1 yorum 3.088 18 Şubat 2012

Çalışmalarını bu zamana kadar takdir ettiğim, Türk girişimcilerinin büyük bir başarısı olarak gördüğüm Tamindir’in online oyunlar bölümü de bayraklı escort açılmış arkadaşlar. Kurulduğu yıldan bu zamana kadar program indirme ve teknoloji portalı olarak hizmet veren Tamindir’in online oyunlar bölümü yenilenmiş. Online oyunlar bölümü yenilenen arayüzü ile aksiyon, macera, rol yapma, simülasyon, strateji gibi kategorilerde en yeni ve en iyi oyunları sunuyor. Online oyunlar listesi, hem tarayıcı tabanlı hem de bilgisayarınıza indirebileceğiniz oyunlardan oluşmaktadır. Allods Online4StoryKnight Online World gibi popüler mmorpg oyunları