Enes İLHAN\ Etiket : nexus

Telefon 9 yorum 3.419 30 Aralık 2012

1 aydan beri zor sabrettim ve kendimi iyi dizginledim. Şu an avrupa dahil amerika’da bile stokların olmadığı bu günlerde önümüzdeki hafta içinde bu telefon benim olacak inşallah. Duruşuna karizmasına hayran kaldığım ve özellikleri ile beni içten fetheden bu cihaza kavuşmak artık an meselesi. Donanım haber forumunda referansı çok sağlam bir abimizden alacağım telefonu. Kendisi telefonları isviçreden getirmiş şu an elinde 30 adet mevcutmuş.

Teknoloji 5 yorum 2.619 10 Kasım 2012

Ama öyle böyle değil yani. Gerçekten adını koyamayacağınız bir ruh hastası da olabilirim iyiden iyiye.. Yani artık ben yazmaya gerçekten utanıyorum ama yazmadan da rahatlayamazdım sanırım. Telefonlara aşırı düşkünlüğümle bilinirim bizim çevrede. Buna ek olarak teknolojiye de oldum olası zaafım var. Ama normal bir insan 8 ayda 2 tane akıllı telefon değiştirip 3.’sünü alma girişiminde bulunamaz diye düşünüyorum. Başlıkta da söyledim ya ben gerçekten çıldırmış olmalıyım. Bu konuda normal olmadığımı biliyorum. Mobil dünya da kendi gezegenimi kurma çalışmalarına bir an önce başlasam iyi olacak gibi.

Telefon 6 yorum 3.599 31 Ağustos 2012

Bir önceki yazımda xperia s‘imi galaxy nexus‘la takas ettiğimi söylemiştim. Bu yazımda ise bu iki telefonla yaşadığım deneyimleri objektif bir şekilde sizlere sunmaya çalışacağım. Birçok kategoride değerlendirerek hem sizlere yardımcı olmak hemde bu iki telefon arasında ne gibi farklar var bu gibi şeylere değineceğim. Şimdi öncelikle iki telefonunda birbiriyle karşılaştırmak için çok müsait olduğunu söylemeliyim. Bunu niye söyledim ? Çünkü ben xperia s’i aldığımda bu telefonu galaxy s2 ile karşılaştıran çok oldu. Halbuki iki telefon farklı klasmanların telefonu. Ve aralarında nerden baksanız 1