Enes İLHAN\ Etiket : kişisel blog

Günlük 5 yorum 1.711 16 Ağustos 2016
27'den-gun-aldim

Zaman çok çabuk geçiyor. Ne ara böyle yıllar geçiyor anlamış değilim. Eskiden 1 yılın geçmesi daha uzunmuş gibi geliyorken şimdi 6 ay da 1 yıl bitmiş gibi oluyor 🙁 Pek anlatamadım ama daha çabuk geçiyor işte, ya da bana öyle geliyor bilmiyorum.. İnsan vücudu 7 yılda bir yenileniyormuş, seneye bu zamanlar 7 sene önceki halimden eser kalmayacak tabi ki Yaradan izin verirse..

Kendimce 19 yorum 5.770 2 Mayıs 2013
Kişisel Blog Öldü !

Kişisel Blog Öldü ! Acaba bunca senedir kendimizi mi kandırdık yoksa o zamanlar gerçekten birilerinin kişiselini okumaya mı meraklıydık ? Bu sorunun cevabı üstünde günlerdir düşünüyorum. Daha önce bir yazımda kişisel blog ile teknoloji blogu karmaşasını anlattığım yazımı hatırlıyorum. En çok teknoloji ilgimizi çektiği için ya da hit’in kurbanı olduğumuz için kişisel diye açılan bloglar başka kategorilere doğru yol almaya

Tanıtıcı Yazılar Yorum Yok 1.612 24 Ocak 2013

Son zamanlarda artan blog sayısı artık bilgiyi elde etmemiz için bizlere daha çok yardımcı oluyor. Küçümsenmeyecek sayıda sırf reklam ve kâr amaçlı blogların olduğunu da unutmamak lazım tabi. Bugün sizlere tanıtacağım güncel blogun ismi ise etkitepki.com. Siteyi yeni görmeme rağmen sade arayüzü ve reklamlarla dolu olmaması beni mutlu etti diyebilirim. Site de birçok kategori ve birçok faydalı diyebileceğim yazılar yer alıyor.

Kendimce 11 yorum 4.762 6 Temmuz 2012
Kişisel Blog-Teknoloji Blogu Karmaşası

Kişisel Blog-Teknoloji Blogu Karmaşası Son yılların en popüler web sitelerinden birisi de şüphesiz ki bloglar.. Altyapısı ne olursa olsun gençlerimiz artık hızlı bir şekilde blog açmaya hevesleniyorlar. Bu hevesleri bizi çok memnun etse de çoğu belli bir zaman sonra bu işte tutunamayacağını anlayarak yol alıp gidiyor.. Hâl böyle olunca ortalık çöplük bloglardan geçilmiyor. İşte bu tutunamama olayları artık bir sendrom haline gelmeye başladı. Bunun en büyük etkeni de bana göre kararsızlık. Hani bir söz vardır; “En kötü karar bile kararsızlıktan iyidir” diye hatırladınız mı ? Birçoğunuzun ‘evet‘ dediğini duyar gibiyim..