Enes İLHAN\ Etiket : java

Tanıtıcı Yazılar Yorum Yok 1.190 30 Temmuz 2013

Eğer bilgisayarınızda oyun oynayamıyorsanız, sohbet edemiyorsanız, web i kullanamıyorsanız bilgisayarınızda java programı yok demektir. Bugün pek çok oyun programı, sohbet programları, ticari programlar java programı temelinde geliştirilmektedir. Bu yüzden bilgisayarınıza java programı indirmeniz gerekmektedir. www.javaindir.net internet sitesine girerseniz java programını rahatlıkla ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Java sadece bilgisayarlarda kullanılan bir program değildir.

Aynı zamanda set üstü cihazlar, web kameraları, otomobil navigasyon sistemleri, tıbbi cihazlar, cep telefonları gibi cihazlar da java kullanmaktadır. Bilgisayarınıza java indirmek için yukarıda verdiğimiz adrese girmelisiniz. Burada ücretsiz olarak java programını indirebilirsiniz. Java indir yazısına tıklayın. Karşınıza gelen talimatları takip ederek java indirme işlemini bitirebilirsiniz.Bilgisayarınıza java yükledikten sonra tavla, batak ve okey gibi java oyunlarını problemsiz oynayabilirsiniz.

Dünyanın her yerindeki arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Resimleri üç boyutlu olarak görüntüleyebilirsiniz. Şirketlerin kullandığı ticari programların da geliştirilmesi için java temel bir program olmaktadır. Bilgisayarınıza en son java sürümünü hemen yüklemelisiniz. Java yeni güncellemelerin hazır olduğunu otomatik olarak size bildirir.

Güncel kalmak için ve bilgisayarınız daha güvenli halde tutmak için güncellemeleri kabul etmenizde ve indirmenizde yarar vardır. Cep telefonları ve neredeyse tüm elektronik aletler için, güçlü yazılımlar oluşturmak için java kullanımı tercih edilmektedir. Ayrıca çevrimiçi forumlar ve anketlerde program geliştirmek için java kullanımı tercih edilmektedir. Java geliştiriciler için son derece önemli hale gelmiştir.

Tanıtıcı Yazılar 8 yorum 2.551 28 Ocak 2013

Javanın hayatımızdaki yeri ve önemi hafife alınamayacak kadar büyük aslında. İnternetle tanışan her insanın mutlaka “java” kelimesini gördüğü ve javanın uygulamasını indirdiğine şahit olabiliriz. Bizzat bizlerde javayla her zaman olmasa da işimizin olduğu çoğu zaman olmuştur. Java’nın bilgisayarımıza girme tarihi ise 1995‘lere dayanıyor. Yani mazisi oldukça eskiye dayanıyor. Java’nın var olma sebebi ise dijital cihazların daha akıllı, daha işlevsel ve çok daha eğlenceli olması.