Enes&Blog’undan Sevinç Çekilişi

Evet arkadaşlar daha önce şuradaki yazımla hasta olduğumu belirtmiştim ve o zaman çok üzülmüştüm açıkçası.Fakat çok şükür ki şu anda durumum çok iyi. Belki de sizlerin ve yakın dostlarımın dualarıyla ayaktayım şu an. İnsan kendi kendisi için dua ettiğinde pek etkili olmuyormuş fakat başka bir tanıdığı,arkadaşı veya dostu dua edince daha çok makbul oluyormuş. Bende buna binaen o yazımda sizlerden ismen dua istemiştim iyiki de istemişim. Böbreğimin civarlarındaki taşı geçen hafta lazer tedavisi ile kırdırmıştım.
1 hafta boyunca büyük acılar çektim ama demek ki çekmek gerekiyormuş. Rabbim kimsenin başına vermesin verirse de kimse şikayet etmesin. Çünkü imtihan dünyasındayız bunu unutmayalım. İşte şimdi taş kırıldı ve çekilen filmler sonucu taşın tamamen döküldüğü her iki doktorum tarafından bana aktarıldı ve şu an tek yapmam gereken bol bol su içmenin yanında yürüyüş ve hareket lazım. Doktor günde en az 3 lt su içeceksin dedi ve öyle yapıyorum şu an.

İşte doktorun bu şekilde bizi sevindirmesi sebebiyle bende ziyaretçilerimi sevindireyim dedim ve böyle bir sevinç çekilişi yapmaya karar verdim 🙂 Başlık biraz saçma oldu ama idare edin artık 🙂 Tabi bu çekilişin bazı şartları var. İsterseniz çekilişin detaylarını yazayım hemen:


GüncellemeArkadaşlar sağolsun Gazi bey sponsor olarak  çekilişimize bir hediye daha ekledi. Kendisi iki kişiye ücretsiz domain verecek 10$ değerinde.Bu vesileyle hediye sayımız 7’e yükseldi. Yani bu çekilişten 8 şanslı kişiye hediyeler gitmiş olacak.

Çekiliş Detayları
 • Çekilişe katılım süresi 07.05.2010 [Cuma] günü başlayıp  25.05.2010 [Salı] günü sona erecektir.
 • Çekilişe katılmak için sağ sidebardaki “E-posta adresinizi girin:” kısmına e-mail adresini girip ardından gelen kutunuzdaki aktivasyon mailine tıklamanız gerekiyor. Bu madde çok önemli eğer aktivsayon mailine tıklamazsanız çekilişe katılamayacaksınız.  Göremediyseniz TIKLAYIN
 • Bu maddenin ardından (karışıklık olmaması için) hangi mail adresiyle kayıt yaptığınızı isim&soyisim şeklinde yorum olarak  bu yazının altına bildirmeniz lazım.
 • Örnek: Mehmet Taşdelen
 •            ikidebir@gmail.com
 • Çekiliş süresi bitene kadar bu yazıyı sitelerinizde veya bloglarınızda tanıtırsanız ve yazıyı yayınladıktan sonra linkini yorum olarak belirtirseniz çekilişe 2 defa katılacaksınız ve böylece şansınız daha da artacak. {Ayrıca yazıyı tanıtan kişiler lütfen tanıtırken bu yazının linkini vermeyi unutmasınlar. Aksi takdirde tanıtım geçersiz sayılacaktır.
 • 26.05.2010 Çarşamba günü çekiliş sonucu kazanan kişiler yeni bir konuyla açıklanacak.
 • Kargo ücreti tarafımdan ödenecektir bunuda bilmenizi isterim.
 • Ayrıca görsele sığmayan iki hediye daha var. 1.si: Zemana AntiLogger  2.si ise: Blogumda 125×125 piksellik alanda 1 aylık reklam. Yani daha çok kişiye hediye verme adına bu son iki hediyeyi de eklemek istedim. 
 • Güncelleme:  Son hediye olarak Gazi bey http://domainpromocodes.com/promo-codes/godaddy adresinden iki kişiye 10$ değerinde domain hediye edecek. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Umarım hediyeler hoşunuza gitmiştir, çünkü elimden en fazla bu kadarı geldi. Bu çekiliş belki de ilk ve son defa yapılacak gibi 🙂 Ama tabi şartlar değişirse tekrar bir çekiliş yapabiliriz. [İlk çekilişi yapanlar daha sonra yine yapabiliriz diyorlar ama kimsenin daha sonra sesi çıkmıyor. Ama ben öyle yapmak istemiyorum. Yani kimseyi umutlandırıp bu siteyi boşa takip etmesini istemiyorum] İnşallah kazanan da kazanmayan da mutlu bir şekilde ayrılır bu blogdan. Şans işi tamamen, kimin şansı bolsa onlara gidecek bu hediyeler. Çıkmaz demeyin şansınızı deneyin 🙂

  Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Bir Antepliyi Nasıl Tanırsınız 🙂" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

  Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

  112 yorum

  1. CraLBilogcu   •  

   Yarışmaya katılmıyorum.Tekrar geçmiş olsun diyorum.Güzel hediyeler var katılan arkadaşlara başarılar diliyorum.

  2. tyler78   •  

   Çok geçmiş olsun. Ben de geçen ayı çok hasta geçirmiştim. Hatta burada da yazmıştım. İnsan sağlığın değerini kaybedince anlıyor.
   Neyse, ben de katıldım. Çok şanssız biri olsam da.
   cenk ulukaya
   kasperskycenk@gmail.com

  3. Enes İLHAN   •  

   @Metin,
   Sağol metincim, teşekkür ederim.
   @CraLBilogcu,
   Eyvallah sağolasın Yücel kardeşim.
   @tyler78,
   Allah razı olsun size de çok geçmiş olsun, Rabbim acil şifalar versin kusura bakmayın göremedim yazınızı.

   Çekilişe katılan arkadaşlar isimlerinizi ve mail adreslerinizi(tabi geçerli olan) bilgilerime not ediyorum haberiniz olsun istedim.

  4. Enver Arslan   •  

   Katılan arkadaşlara bol şanslar. Size de geçmiş olsun.

  5. Erdemir   •  

   Erdi Demir
   erdemir36{at}gmail.com

   geçmiş olsun diliyorum..

  6. cobija   •  

   Geçmiş olsun kardeşim.

   RSS ile blogunu takip ettiğimden dolayı tekrar e-posta aktivesi yapmadım. Katılanlara bol şanslar.

  7. Onur Şendere   •  

   e-posta adresini herkesin görebildiği şekilde yazmak zorunluluk olmamalı değil mi?

  8. Enes İLHAN   •  

   @cobija,
   Teşekkürler sağolasın kardeşim. Eyvallah
   @Onur Şendere,
   Evet onur bey zorunluluk olmamalı o yüzden buna da bir çözüm getirdim. Eğer e-postanızın tamamının bu yorum altında gözükmesini istemiyorsanız şu yöntemi deneyebilirsiniz:
   Misal: Onur Şendere
   onur*****27@yahoo.com

   Eğer bu şekilde yaparsanız mail adresinin size ait olduğunu anlayabilirim.

  9. Rıza Selçuk Saydam   •  

   Geçmiş olsun umarım daha da iyi olursun 🙂

   Rıza Selçuk Saydam
   info@rsskitap.com

  10. Onur Şendere   •  

   Bu da tam çözüm değil ama hiç yoktan iyidir 🙂

   Onur Şendere
   o*********e@gmail.com

  11. Enes İLHAN   •  

   @Rıza Selçuk Saydam,
   Çok teşekkürler, sağolsın.
   @Onur Şendere,
   Evet bu da tam bir çözüm değil. Sizin aklınıza daha iyi bir fikir geliyorsa söyleyin onu yapalım.

  12. Mehmet   •  

   Sona eriş tarihi bana pek bir uzun geldi 🙂 Biraz kısaltmamız mümkünmü?

  13. Enes İLHAN   •  

   @Çağatay Gülümser,
   Teşekkürler Çağatay.
   @Mehmet,
   Hediye sayısı az olsaydı bu dediğiniz mümkün olurdu fakat hediye sayısı normal şartların üstünde olduğundan bu şimdilik pek mümkün görünmüyor Mehmet bey.

  14. Enes İLHAN   •  

   @mert2407,
   Sağol mertcim iyi dileklerin için teşekkürler. Hediyeler sadece 1 kişiye verilmeyecek mert. Bir kişiye verilseydi dediğin gibi hem çok saçma hemde haksızlık olurdu diğer katılanlar için. O yüzden ilk 6 kişiye hediyeler verilecek ve 6 tane de yedek çekilecek. Çekiliş süresinin uzun olması dediğim gibi hediyelerin mormal şartların üstünde olmasından kaynaklanıyor mertcim.

  15. beşparasız   •  

   Kayınvalide tabiriyle gelmiş geçmiş olsun :)Rabbim dermansız dertlerle kimseyi imtihan etmesin.Milli piyango,loto,tot gibi şeyleri sevmediğimden katılıp kazanan arkadaşlar güle güle kullansın.Şansımı denemek istemiyorum 🙂

  16. REDKAYA   •  

   Geçmiş olsun kardeşim katıldım bende

   Burak KIZILKAYA
   redkaya***@msn.com

  17. Kerem   •  

   İyileşmene sevindim Enes, sulu yemekleri ihmal etme…

  18. Enes İLHAN   •  

   Arkadaşlar hepinize tek tek teşekkür ederim sağolun.

   @Ahmet,
   Feedburner'a kayıt olmadığınız için çekilişe katılamıyorsunuz. Eğer kaydınızı yaparsanız çekilişe o şekilde dahil olabilirsiniz.

  19. Enes İLHAN   •  

   Kardeşlerim benim ya hepiniz çok iyisiniz Allah hepinizden razı olsun. Ayrıca Oğuz kardeşim yazıdıklarınla beni hem gülümsettin hemde güzel düşüncelerini görünce çok mutlu oldum, çok iyisin kardeşim. Ayrıca açtığın başlıkta komik olmuş hoş 🙂 Diğer arkadaşlar sizlerde sağolun sitelerinde yazıyı tanıtanlar çekiliş detaylarında da yazıldığı gibi iki hakka sahip oluyorlar. Katılım yavaş yavaş artıyor ama istenilen düzeyde değil henüz. Belki tarihi ilerleyen günlerde biraz öne çekebilirim.

  20. Yunus Yalçınkaya   •  

   Geçmiş olsun Enes…

  21. Enes İLHAN   •  

   Arkadaşlar ilginiz için teşekkürler şu anda çekilişte 20 kişi var. Hadi yokmu arttıran 😛

  22. Rıfat Oruç   •  

   Çok geçmiş olsun belki senin çektiğin acıları anlayamam ama böbrek taşının ne kadar zor bir hastalık olduğunu bir arkadaşımdan biliyorum.

   Rıfat ORUÇ
   blogfelsefesi@gmail.com

  23. KaraKlavye   •  

   Geçmiş olsun. Allah şifa versin.

  24. Enes İLHAN   •  

   Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim. Hepinizden Allah razı olsun. Sırasıyla; mert, Fatih, GoLden, Rıfat Oruç, NAVİO Xll, Enderx, KaraKlavye ve yusufan diğer arkadaşlar gibi sizlerde çekilişe dahil oldunuz. Tabi tanıtım yazısı yazanların isimleri iki defa yazılıyor. Şu an 28 kişi oldu katılım.

  25. aTOMKARINCa   •  

   Kardeşim geçmiş olsun. Bende çekilişe katılmayanlar arasına girerek katılanlara bol şans diliyorum.
   Lys'den sonra çekiliş yapmayı planlıyordum fakat hediyeleri gördükten sonra biraz daha erteledim. (Ne güzel blogların varsayılan kotası 8 gb flash bellekti. 😀 )

  26. Terapi Blog   •  

   Geçmiş olsun diyecektim ama Allah şifanı vermiş, gerek kalmamış, ama yinede geçmiş olsun.. 🙂

   Cüneyt E.

   terapiblog@gmail.com

  27. Harun Gülcemal   •  

   Geçmiş olsun.
   Babam düşürmüştü ben küçüktüm o zaman ve nasıl sancılar çektiğini unutamıyorum.
   Rabbim sıkıntısı olanlara yardım etsin.

   Harun Gülcemal
   harun[at]gulcemal.com

  28. Enes İLHAN   •  

   @Harun Gülcemal,
   Harun bey öncelikle teşekkür ederim. Sitenizde tanıtım yazısını yazdığınız için diğer arkadaşlar gibi isminiz çekilişe 2 defa yazılacaktır.

  29. Anonymous   •  

   Öncelikle geçmiş olsun dilerim.. Allah başka rahatsızlıklar vermesin..
   Çekilişin için teşekkürler.Bizde şansımızı deneyelim..

   Ali Çeçen
   illeqal_ally@hotmail.com

  30. Necmiye   •  

   Sitenizi ziyaret eden biri olarak hediye felan istemem beyefendi. Varlığın yeter uyuz.

   Kazanacak arkadaşıda şimdiden tebrik ederim 🙂

   Enes yorumları onaylarken e-posta adreslerini silsene kardeş. Kişiler belki e-postalarının başkaları tarafından görünmesini istemez uyuma 🙂

  31. Enes İLHAN   •  

   @Zizalate,
   Daha önce çekilişe katılmışsınız. Blogunuzda yazıyı tanıttığınız için böylelikle iki hakka sahip oldunuz.

  32. ilquer   •  

   Geçmiş olsun, hiçbir blogcunun hasta olmaması dileğiyle iyi günler 🙂

   İlker Taşkın
   ilquer@live.de

  33. Enes İLHAN   •  

   @Harun,
   Mail gelen kutunuzdaki aktivasyon mailine tıklamazsanız çekilişe katılmazsınız. Bunu çekiliş detaylarında bildirmiştim.

  34. Harun   •  

   tmm tıkladımm

  35. Mert   •  

   Herkese bol şans diyor ve ardından geçmiş olsun dileklerimi, bir kuşun masum kanatlarının üzerine bir emanetmişçesine bırakıp, emanete sadık bir kuşun miniminnacık ama yeri geldiğinde çoğuna taş çıkaran yüreğiyle gönderiyorum (Uff, çok şükür bitirdim saçma cümlemi : )

   Mert İNAN
   mrTinann@gmail.com

  36. Barış Ünver   •  

   Ben de katılayım dedim çekilişe :). Hayırlı olsun.

   (E-posta adresimi burada vermek istemiyorum ama blogumun alan adını içeren bir e-posta adresi verdim, onu diyeyim.)

  37. Enes İLHAN   •  

   Arkadaşlar ilginiz için hepinize çok teşekkürler. Katılım yavaş yavaş istenilen düzeye geliyor.
   @Mert,
   Çok güzel yazmışsın Mert kardeşim teşekkürler.
   @Barış Ünver,
   Çekilişe dahil oldunuz, herkes gibi size de teşekkürler. Ayrıca arkadaşlar istekler üzerine çekiliş sona erme tarihini 1 hafta öne aldım. Yani çekiliş: 25.05.2010 Salı günü son bulacaktır ve şu anda toplam katılım 46'dır, hedef ise 100'dür.

  38. Ömer Faruk AK   •  

   Ömer Faruk AK

   faruk (at) iyte.net

   blog'um da da birazdan yazıp yayınlayacağım… 😉

   geçmiş olsun… 🙂

  39. kelimelerbenim   •  

   Ben de katılayım 🙂
   sezer******i@yahoo.com

  40. epakyardım   •  

   Eyup pakyardım
   epakyardim@hotmail.com
   Geçmiş olsun böbrek taşı düşürmenin ne demek olduğunu kardeşimden biliyorum çok sancı çekmişti yerlerde iki büklüm yattığını biliyorum Allah herkese sağlık ve sıhhat versin.

  41. Erdem   •  

   Çok kişi katılmış. Bizim de şansımız var mı acep? Tüm arkadaşlara da başarılar.
   Bu arada geçmiş olsun Enes.

   Erdem Yılmaz
   virtue802@gmail.com

  42. Enes İLHAN   •  

   Arkadaşlar şu an resmi olarak katılım 55 oldu. Çekilişin bitmesine ise son 6 gün kaldı!

  43. Enes İLHAN   •  

   @ozan
   Feedburner'a kayıt olmadığınız için çekilişe dahil olamıyorsunuz. Lütfen konuyu dikkatli şekilde okuyup öyle yorum yapın!

  44. Yazı Manyagı   •  

   Enes Geçmiş Olsun Allah Kimsenin BAşına Vermesin

   Ben Yazimanyagi Hatırlamışsındır 🙂

   İlker Güldalı
   hakukamatada@gmail.com

  45. Anonymous   •  

   Harun TURAN

   garintsi [at] gmail.com

  46. Rıdvan Karadağ   •  

   Öncelikle zaman geçmiş olsada, geçmiş olsun dileklerimi sunarım 🙂
   Rıdvan Karadağ > ridvan.live@gmail.com
   Kalın sağlıcakla…

  47. Anonymous   •  

   bugün açıklanacak güm güm 🙂

  48. Mahsun ÖNDER   •  

   Mahsun ÖNDER
   Attack@M4hsun.info

   Bugün son diye gördüm bi şansımızı deniyelim dedik. Ama hiç sanmıyorum şans bana gülsün :). Bu arada geçmiş olsun.

  49. Anonymous   •  

   Eeee sonuçlar ne zaman açıklanacak

  50. Anonymous   •  

   Bi açıklama yapsanız iyi olucak sanırım merak ediyoruz

  51. Mertcan Doğan   •  

   Hayırlısı olsun. Şansı olan kazansın 🙂

  52. Başka yerde arama   •  

   güzel paylaşım teşekkürler

  53. Emre   •  

   Abi galiba en çok yorum bu yazıda var :D:D:D:D

  54. SEO   •  

   sonuçlar ?

  55. klima servisi   •  

   çok teşekkürler.

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Güvenlik Sorusu ? * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.