Enes İLHAN\ En Beğenilen Oyunlar

Tanıtıcı Yazılar Yorum Yok 1.197 4 Aralık 2013

Sizlere şimdi birçok kişi tarafından keyif ve heyecan içerisinde oynanılmakta olan, en beğenilen 3 oyundan bahsedeceğim. Bu oyunlar arasında 1. sırayı Dişçi Barbie kapmış durumda. 2. sırada Yürüyen Salyangoz 5 oyunu yer alırken, 3 sırada ise; İyi Baba oyunu yer alıyor. Bu 3 oyunun tanıtımını ve oyunlar hakkında ipuçlarını sizlere aktaracağım.

Dişçi Barbie

Daha çok kız çocuklarının büyük bir keyif içerisinde oynadığı Dişçi Barbie oyunu aynı zamanda öğretici bir yanı bulunan oyunlar arasında da yer alıyor. Barbie karakterini canlandıracağınız bu oyun sırasında dişçiye gelen hastaların iyileşmelerine yardımcı olacaksınız. Sizlere oyun sırasında bazı aletler verilecek ve hastanın durumuna göre kullanmanız gereken alet ile her hastanın farklı farklı diş sorunlarını ortadan kaldırmaya çalışacaksınız. Huup oyunlar sitesi farkı ile bu oyunu dilediğiniz zaman oynayabilirsiniz.
Dişçi Barbie Oyunları

Yürüyen Salyangoz 5

Yürüyen Salyangoz oyun serisinin farklı bir versiyonu olan Yürüyen Salyangoz 5 oyunu bu kez karşımıza bir aşk hikayesi ile çıkıyor. Zeka ve beceri gerektiren bu oyunda gizli yerlerde bulunan yıldızları toplamaya ve çıkış kapısına ulaşmaya çalışacaksınız. Bu esnada karşınıza birçok zorlu engel çıkacak ve bu engelleri de aşmaya çalışacaksınız. Son derece keyifli ve eğlenceli olan bu oyunu da yine huup sitesinden rahatlıkla oynayabilirsiniz. Yürüyen Salyangoz 5 Oyunları

İyi Baba

Zeka gelişimine yardımcı olacak olan İyi Baba oyununda karşınıza bir baba ve onun sevimli oğlu çıkacak. Siz baba karakterini canlandıracaksınız ve çocuğun okula gidebilmesi için karşınıza çıkacak olan engelleri bir bir ortadan kaldıracaksınız. Bu esnada karşınıza elektrikli yollar ve çivili yollar gibi çok zorlu yollar çıkacak. Ancak baba karakterinin şekilden şekle girmesi sayesinde bu engelleri rahatlıkla ortadan kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda büyük bir beceri gerektiren bu keyifli oyunu aşağıdaki linke tıklayarak oynayabilirsiniz. İyi Baba Oyunları

Yukarıda sizlere tanıtmış olduğum 3 oyun da birbirinden eğlenceli ve keyif dolu oyunlardır. Bu oyunlar herkes tarafından en çok beğenilen oyunlar arasında yer almaktadır. Sizlere daha farklı oyunları ve bu oyunların içeriklerini paylaşmaya devam edeceğim, beni takipte kalın.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Star Tv Yayın Akışı" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

İlk yorumu sen yapmak istemez misin?