E-Ticaret Paketleri Hakkında

Bu ay ele almak istediğim bir konu çağımızın ve internetin olmazsa olmazlarından biri olan E-Ticaret kavramı. İrili ufaklı bir çok e-ticaret paketi bulmamız mümkün internette. Ancak maalesef ki içlerinden çok azı gerçek anlamda e-ticaret paketleri sunuyor. Tasarımları ve işlevselliği ile en çok dikkat çekenlerden biri olan SiteFabrik kısıtlı bütçeye sahip küçük ve orta ölçekli firmalar ya da şahıslar için olduğu kadar büyük ölçekli firmaların da ihtiyaçlarına uygun e-ticaret çözümleri sunuyor. Web tasarımı ve yazılım sektörünün duayenlerinden olan 3C Bilişim’ in markası olan SiteFabrik‘i diğer e-ticaret paketlerinden ayıran en büyük özellik Dünya Web Birliği Standartlarına (World Wide Web Consortium Standards/W3C) uygun e-ticaret paketleri sunması.

Web 2.0 normlarında tasarlanmış ve tamamen insanı cezbeden görsellikte, firmanızın kurumsallığını en iyi şekilde yansıtacak özelliklerde. SiteFabrik e-ticaret paketlerinin Google ile % 100 uyumlu yapıda olması da diğer bir artısı. Tamamen yeni nesil kodlama ve tasarım ile oluşturulmuş. Table yerine sadece div ve css kullanılarak tasarlanmış. İnternetten satış yapmak isteyenlerin bir göz atmasında yarar var. Merak edenler buraya tıklayarak görebilirler.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Klima Servis Merkezi" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu ? * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.