Enes İLHAN\ Daha Ne Kadar Görmezlikten Geleceğiz ?

Kendimce 5 yorum 2.240 5 Ocak 2009

Evet belki de en büyük desteği biz veriyoruzdur onlara.İsmini-cismini hangi ülkenin malı olduğunu bilmeden aldığımız İsrail ürünleri Müslüman kardeşlerimizi öldürmek için her bir Yahudi askerine Silah olarak geri dönüyor.Lütfen Artık bu gidişe DUR! diyelim..


Şu sayfadan İsrail ürünlerinin listesini görebilirsiniz…

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Şu Sıralar İyiyim Çok Şükür" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Yorumlar ;

Miray ABRAVCI
5 Ocak 2009 - 15:48:00

Daha ne kadar görmezlikten geleceğiz? Bilmiyoruz. Bilmek de istemiyoruz. Yuvamız sıcak ya, boşveriyoruz işin gerçeği. Bize dokunmuyor ya bin yaşasın bu yılan diyoruz. Ama yılanın başı büyüyor. O yılanın başını biz büyütüyoruz. Aldığımız İsrail mallarıyla.
Rabbim bizi affetsin.

Miray ABRAVCI
5 Ocak 2009 - 16:38:00

bu sefer yorum değil rica:

bir mim dalgası başlattım desteğini bekliyorum. şimdiden teşekürler.

http://www.e-miray.com/2009/01/israili-boykot-mim-dalgas.html

Mehmet Ağaoğlu
13 Ocak 2009 - 00:08:00

Israil’in markalarına baktım. Birçoğu dünyanın global şirketlerinde. Yani CocaCola gibi yüzbinlerce çalışanı olan şirketler. Bildiğiniz gibi CocaCola sayesinde yüzbinlerce kişide Türkiye’de ekmek parası kazanıyor.

Pek bilmiyorum fakat Microsoft, Facebook, Netlog, Google gibi şirketlerde İsrail yanlısıdır diye biliyorum. Hatta Facebook’un sahibi olan şahıs Yahudidir.

Bunlarında bilinmesi gerekiyor. Lütfen bu markalarıda kullanmayalım. Gelecek Linux sistemlerini kullanalım!

Saygılar

Murat
4 Şubat 2009 - 08:28:00

ölede yahudi urunu olmayan bisiy soleyın onu alalım dunya işin ıcınde artık her marka yoldakı her araba yedıgın her bisquit onların artık.

Enes İLHAN
4 Şubat 2009 - 19:50:00

@Murat

Doğru söylüyorsun Murat kardeş birçok ürün onların ama bizde olmayanları özenle seçiyoruz yani bir nevi tereyağından kıl çeker gibi.Bazen çaresiz kalıyoruz misafirlikte diğer yerlerde cola veriyorlar “O İsrail malı ben onu içmiyorum” demek yerini sadece “Kola içmiyorum” demekle yetiniyorum.Bunun gibi bahaneler bulunabilir aslında.Yorumun için teşekkür ederim kardeşim…