Enes İLHAN\ Bugün Benim Doğum Günüm

Öyle İşte.. 3 yorum 722 9 Mayıs 2016
Bugün Benim Doğum Günüm

Sen her şeyden önce ne kadar güzel bir insansın amcacım.. 2 dakika da o anlattıklarınla elini öpesim geldi vallahi.. Yani gerçekten altın gibi bir kalbin var ve ne kadar da samimi konuşmuşsun öyle. İnsanların bu zaman da başkalaştığı, değiştiği günlerde sen kendin gibi kalabilmeyi becermiş, insanlara iyi dileklerde bulunuyorsun. Halbuki günümüzde senin yaptığın gibi kağıt toplayan insanlara öyle iğrenç bir tiksinti ve kibirle bakanları gördükçe sana ve senin gibi işini dürüstçe, helal bir şekilde ekmeğinin peşinde koşan insanlara saygım kat be kat artıyor..

Sen hiç üzülme Mehmet amcacım.. Keşke elimden bir şey gelse de yardıma ihtiyacın olduğu konularda sana yardım edebilsem. Hani bilmiyorum, seni tanımıyorum belki çoluğun çocuğun evine ekmek götürdüğün insanlar vardır.. Onlara bir nebze de yardım etmeyi ne kadar da isterdim.. Elimden geldiğince, gücüm yettiğince. Allah sana sağlık versin, Allah sen ve senin gibi işini dürüstçe alın teri dökerek evine ekmek götüren insanları korusun, elinizden tutsun.. İyi ki varsın güzel insan, iyi ki bu güzel dileklerini gördüm ve sana dua ediyorum eli öpülesice insan…

[box type=”info”]Not: Buradan Al Jazeera kanalını ve sitesini böyle güzel insanları bizlerle tanıştırdığı için gerçekten tebrik ediyorum. Haberin detayını bu bağlantıdan bulabilirsiniz.[/box]

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Yazmayınca Daha Kıymetli Oluyormuşuz Sanki.." başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Yorumlar ;

10 Mayıs 2016 - 04:01:33

Ders alınması gereken bir durumdur. Mehmet abi, Bu durumda bile ağzından çıkan sözler bile ders almaya yetiyor. Mehmet Abimizin, Her doğum günü bereketli, sağlıklı, huzur içerisinde geçmesi dileği ile. Her günün kutlu olsun.

10 Mayıs 2016 - 21:24:04

Bu görüntüleri ilk gördüğümde etkilenmiştim. Hem bu abiden hem de o buluşmayı düzenleyen arkadaşlardan. İnsanlık budur işte. Yani illa bir ev bir iş bir araba vermeye gerek yok. Bir tebessüm bir selam yetiyor insana.

26 Mayıs 2016 - 20:46:55

Gerçekten ders almak gerekiyor. Kaleminize sağlık