30 Mart 2017: Perşembe
Gölge

Blogger Sayfa Sayaç Eklentisi Version {2}

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Blogger İpuçları 23 Ağustos 2011 16 6.181  3
Bu Kişisel Blog'da 551 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Daha önce Blogger alt yapısını kullanırken sizlere kendi hostumda barındırdığım sayacı sunmuştum. Bu sayaç yazılarınızın kaç defa okunduğunu gösteriyordu. Gelen şikayet mailleri ve eski yazıya yapılan yorumlardan sonra sayacın gerçektende çalışmadığını gördüm. Yeni siteye geçme sırasında sanırım bir hata yaptım ve bu yüzden de sayacı bir türlü çalıştıramadım. Elimde çok şükür yazılarınızı sayan database mevcut fakat yeni bir veritabanı oluşturup phpmayadmin’de içeri aktar dediğimde defalarca hata aldım. Hatta üşenmedim ve sırf sizin için 2 saat 36 dakika boyunca database’deki hataları onarmak için uğraştım ama bana mısın demedi şerefsiz !

Bende yeni bir veritabanı oluşturdum ve yeni bir sayaç yapmayı başardım. Yeni sayaç tabi ki yine reklamsız 😉 Elimde eski database mevcut. Eğer mysql ve phpmyadmin‘den anlayan arkadaşlar varsa bu veritabanını onarıp tekrar eski haliyle sizlerin yazılarınızın sayılmış haliyle kullanabilirsiniz. Eğer yorumda bu şekilde belirten arkadaşlar olursa elimdeki eski database’yi onlara gönderebilirim. Hatanın kaynağını gerçekten çözemedim. Bu yüzden kusura bakmayın. İnanın akşamdan beri bu işle uğraşıyorum. 56.669 satırla uğraşmak gerçekten çok yorucu. Bende sizlerin adına çok üzüldüm ama dediğim gibi yapamadım.

Yeni sayacı kullanmak isterseniz sayaç adresimiz artık http://sayac.enesilhan.net/counter.php‘dir. Kodlarınızı bu adresle güncelleyip yazılarınızı tekrar okutmaya başlayabilirsiniz. Önümüzdeki hafta içinde yeni bir sunucuya taşınmak gibi bir plânım var. Bakalım şartlar neyi gösterecek. Blog’un 1 haftada Bandwith’in yarısından çoğunu kullanmış durumda. Bandwith’i sınırsız olan bir hosting’e geçmeyi düşünüyorum. Bana biraz pahalıya mal olacak ama sanırım bunu yapmak zorundayım. Bandwith’i sınırsız aynı zamanda kullanıcıların çok memnun olduğu firmalar biliyorsanız ve bana önerirseniz bu doğrultuda karar verebilirim. Şimdilik diyeceklerim bu kadar. Yeni yazımızda görüşmek üzere, esen kalın..

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Blogger Özlü Sözler Eklentisi V2" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

16 Yorum Yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir