Enes İLHAN\ Bitcoin ile Milyarder Olmak

Tanıtıcı Yazılar Yorum Yok 285 29 Mayıs 2017
bitcoin-online-tercüme-imgetercumeburosu

Dünya öyle bir yere doğru gidiyor ki artık yakın dönemde 10 sene önce şöyleydi demeye başladık bile. Geçmiş yüzyılda değişen gelenek görenek veya yaşam hayat tarzımız son yıllarda her geçen gün eklenen yeniliklerle çok hızlı değişmeye başladı. Örnek olarak 1980’larda çevirmeli telefon kullanırken 1990 -2000’li yıllarda cep telefonu ile tanışan bir topluluk olduk.

Sonrasında cep telefonu bilgisayar işlevi görmeye başladı ve artık cep telefonları insanların ayrılmaz parçası haline geldi. Masaüstü bilgisayar devri kapandı kapanacak noktaya geldi. Tam bu noktada son dönemde yeni bir çılgınlık başladı. Adı: Bitcoin. Belki birçoklarınız bu kelimeyi yeni duyacak ama Bitcoin aslında sanal para demek. Bitcoin’le alış verişten diğer tüm ödemelerinize kadar yararlanabiliyorsunuz.

2010 Yılından Sonra Değerini 2000 Kat Artırdı

Bitcoin her geçen gün değerini artırmaya devam ediyor. Kendinize ait bir dükkanda veya merkezde ofiste özel programlar dahilinde çalışan Bitcoin için sizlerde üretici olabilirsiniz. Değeri 1.5 milyar doları geçen bu para sistemi için ülkemizde rağbet henüz beklenen seviyede değildir.

Bitcoin ile ilgili daha fazla ayrıntı elde etmek için kullanıcıların ve bu işin üretim tarafında yer alan ve madencilik diye adlandırılan kişilerin yorumlarına bakarak hareket etmek gerekir. Güvenli bir ödeme sistemi olan Bitcoin çılgınlığı daha da devam edeceğe benziyor.

bitcoin-imgetercume

Bitcoin’den Nasıl Para Kazanılır?

Aslında İmge Tercüme olarak bu makaleyi yazmamızın amacı gençlerimize dünyadaki yeni trendden bahsederek yeni iş kapıları açmaktı. Tam bu manada Bitcoin’in her geçen gün artan değeri dikkatimizi çekti ve online tercüme hizmeti ile nasıl dünyadaki tüm müşterilere hitap etmeye başladıysak bu para birimi ile de belki ülkemizden çok başarılı bir iş insanları çıkar diye sizlere bahsetmek istedik.

Madencilik denilen yöntemle kazanılan para bir çok ödeme noktası ile kullanılabiliyor. Değerini her gün katlayan Bitcoin için makaleyi yazarken edindiğimiz izlenime göre gelecek 10 yılda kağıt para devrini kaldırmaya yönelik bir adım olacağı kaçınılmaz olarak görünmektedir. Bu işte öncülük eden Avrupa ve Amerika toplumunun yanında bizlerden de bu konuya ilgi duyanların eğilmesi ve yeni bir iş fikri olarak değerlendirilmesi güzel kapılar açabilir diye düşünüyoruz.

Bizler İmge Tercüme Bürosu olarak piyasa araştırması yaparken sık rastladığımız bu konuda böyle izlenimler edindik. Bu konuda veya farklı alanlarda ülkemize yapılacak her türlü katkı için sizlere tercüme gerektiren veya araştırma gerektiren tüm konularda https://www.imgetercume.com/noter-onayli-tercume (noter onaylı tercüme) dahil tüm dil ve alanlarda hizmet vermeye hazırız. Bitcoin milyarderi diye bir tabirle yakında karşılaşırsak şaşırmayacağımız düşünüyorum.

Dünya ve gençlerimizin eğilimleri ile dün çok ideal gelen yarın yetersiz kalabilmektedir. Güzel buluş ve yeni iş fikirleri ile yeni kapılar açmak bizim elimizde. Sizlere sık karşılaştığımız Bitcoin ile ilgili kısa bir açıklama yapalım istedik araştırmalarınızda veya çeviri gereksinimlerinizde bizlerden tam destek alabilir ve yeni kapıları sizlerle açarak ilerleyebiliriz.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Caravella ve Vito Koltuk Tasarımı" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

İlk yorumu sen yapmak istemez misin?