Birbirinden Harika 6 Blogger Teması !

Bugün birbirinden harika 5 temayı sizlere sunuyorum arkadaşlar. Temalar gerçeken profosyonel olarak hazırlanmışlar. Bende zaten bu yüzden paylaşıyorum. Eğer takip ediyorsanız bu siteyi tema konusunda paylaşımların çok sık olmadığını görebilirsiniz. Temaları beğendiğim için, sizlerinde beğeneceğini umarak bu birbirinden şık 6 temayı hazırsanız görelim:
1. Temamız: >>  Basic Blogger Teması
İlk temamız basic isimli tema. Tema gri ve mor ağırlıklı renklerden oluşan güzel bir tema. Temaların demo adreslerini vermeyeceğim arkadaşlar. Bu yüzden her tema için resmi büyüterek genel bir fikir edinebilirsiniz.

basic

2.Temamız: >> White Magic Blogger Teması
Bu temamızda blogger temalarını sunabileceğiniz bir tema. Yani bu tema ile beğendiğiniz blogger veya wordpress temalarını bu blog üstünden yayınlayabilirsiniz. Yada alt bir alan adı açarak tema hizmeti de verebilirsiniz. Çok sade olan temamız mor + beyaz ve gri renklerin karışımından oluşmuş.

white-magic

3.Temamız: >> Black Beard Blogger Teması
Bu temamız da kaliteli paylaşımların yapılabileceği bir blogger teması.Türkiye’de en iyi kaynaklardan biri olan psdup.com gibi öğretici tutorial’leriniz varsa bu tema tam size göre ! Temamızda gri ve beyaz renk tonları hakim.

black

4.Temamız: >> Personal Press Blogger Teması
Bu tema da şu an blogcu arkadaşlarımdan olan Ömer Burak Özdemir‘in sitesinde kullanmış olduğu hoş bir tema. Tema sade renk tonlarından oluşan ve aynı zamanda cıvıl cıvıl bir tema. Aşağıdan bakabilirsiniz.

personal

5.Temamız: >> Elegance Blogger Teması
Bu temamız 2.tema olan White Magic temasına göre daha profosyonel şekilde hazırlanmış yine onun gibi bir tema paylaşabileceğiniz blogger teması. Jquery ve oylama eklentisiyle güçlendirilmiş sade bir tema.

elegance

6.Temamız: >> Moonlight Blogger Teması
Konu görselimizdeki son tema. Benim gibi sadeliği sevenler için adeta biçilmiş kaftan 😉 Tavsiye ediyoruz..

moonlight

Evet arkadaşlar temalarımız bu şekilde. Bu yukarıdaki tüm temaları bu adresten indirebilirsiniz. Herkese bol keyifli günler efendim..

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Grinin Asaleti Blogger Teması v1,0" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep’te doğdum, Adana’da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012‘de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak‘ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun‘da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

9 yorum

 1. Enes İLHAN   •  

  @İsa Yaşa,
  Sorunu anlamadım. Eğer adresteki özelleştirilmiş yani wordpress adreslerini andıran yerini soruyorsan bundan bir önceki konuda anlattım oraya bakabilirsin.

 2. bedava film izle   •  

  Blogger'de artık çok kaliteli temalar mevcut. Özellikle tab menü destekli temalar oldukça şık ve herkesin kullanabileceği temalar.
  En güzel 1, 3 ve 4. tema her bloga uyar, teşekkürler indirip deniyelim.

 3. tKi   •  

  hepside harika temalarmış teşekkür ederim size

 4. Mehmet   •  

  4. temayı kullanmak istedim ama resim ve yazılar iç içe girdi bloguma bakıp nasıl düzeltebileceğimi söylermisiniz?

  • enesilhan   •     Yazar

   Evet mehmet inan bir fikrim yok. Temayı hiç denemedim ama sorun basit gibi duruyor. Şu anda pek müsait değilim wordpress ile ilgileniyorum. Kusura bakmayın şu sıralar yoğun olduğumdan dolayı yardım edemeyeceğim.

 5. tygtyg   •  

  Jquery nedir ?

 6. Hunca   •  

  Elinize sağlık paylaşımlar gerçekten çok güzel,teşşekür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu ? * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.