Enes İLHAN\ Bir Kez Daha Teşekkürler Bilişim Rüzgarı !

İnternet Dünyası 6 yorum 3.391 31 Ağustos 2008

Daha önce şurada Bilişim Rüzgarı‘nın bir hediye gönderdiğini duyurmuştum.Dünde yine gelen bir kargo ile beklediğim hediyeyi aldım.Kargo paketini elime alınca bir önceki hediyeden yani Kaspersky anti-virüs programından daha büyük olduğunu ellerimle hissederek anladım 😀 Böyle olduğunu anlayınca daha da meraklandım.Ve hemen yukarı çıkarak hediyeyi açmak istedim.Kargo paketini bir açışım var ki görmelisiniz 🙂 Sanki intikam alıyorum 🙂 Şaka bir yana da kargo paketini açmak benim için bir dert. Kardeşim niye o kadar sağlam yaparlar o peketi hiç anlamıyorum doğrusu..

Yolda gelirken çaldıracak değil ya bu adamlar 🙂 Zaten kargocuyla aşağıda iki saat ismini,cismini, tc no’nu imzanı at derken sabırsızlığım hayli artmaya başladı 🙂 Bunun üstüne o paketi açmak dert oldu.Aç aç açılmıyor,yırtıyorum olmuyor 🙂 Sonra ıvır zıvır sepetimde olan maket bıçağımla bir yırttım bu paketi.Az daha hediye de yırtılıyordu 😀 Sonra birde baktım ki bu hediyenin diğerinden farkı kutusunun büyük olmasıymış 🙂 Yani yukarda dedim ya büyük birşey diye işte sadece kutu büyükmüş ve içinde ekstradan kullanım klavuzu yer alıyormuş (:

Neyse Allah onlardan razı olsun.İsmini daha önce hiç duymadığım bu program içindeki kullanım klavuzunu okuyunca tam benlik olduğunu anladım.Web kamerası kullanırım fakat kullanmadığım zamanda bana bakmasından hiç hoşlanmadığım için yani başkaları gizlice açabilir kamerayı düşüncesiyle yönünü hep kıbleye çeviririm 🙂 İşte dedim buna bir çözüm mutlaka vardır dediğim anda bu program imdadıma yetişti 🙂 Gerçi 2 hafta sonra interneti kapatıyoruz ama olsun 🙂 O kargonun senin adına gelip te o paketi senin imzalaman bambaşka bir duygu.

Daha fazla uzatmadan programdan çektiğim ekran görüntüsü ve özelliklerini yazayım.O kadar bahsettim programdan ismini söylemedim.Lan ne unutkan adam olmuşum ben böyle 🙂 Programın ismi Zemana AntiLogger Programın Ekran Görünütüsü ve Özellikleri şu şekilde…

Zemana AntiLogger

Zemana AntiLogger, günümüzde internet üzerinden bilgisayar kullanıcılarının özel bilgi ve şifrelerini ele geçirmek için kullanılan, bilinen ve bilinmeyen tüm zararlı yazılımları, “Sezgisel koruma” özelliği ile anında engeller.
Değerli bilgilerinize, bugün olduğu gibi gelecekte de en güçlü korumayı sağlar….
Zemana Antilogger; Sezgisel Koruma
Zemana AntiLogger, zararlı yazılımların tüm saldırı yöntemlerine karşı geliştirilmiş 6 farklı modülü ile kullanıcılarını internet üzerinden kendilerine yönelen ve umulmadık büyük zararlara yol açan risklerden korur. Anti-SSL Logger, Anti-WebCam Logger ve Anti-ClipBoard Logger modülleri dünyada ilk olma özelliği taşımaktadır. Ayrıca diğer modülleri benzerleri arasında en etkin korumayı sağlar. Zemana AntiLogger ile tüm bilgilerinizi int rahatça, güvenli bir şekilde kullanıp, paylaşabilirsiniz.   bayan çalışanları yeni profilleri ile ma altına alır.

Webcam Logger Koruması:Web kameranızın gizlice izlenmesini engeller.

Key Logger Koruması:Klavyenizi gizlice kaydeden
zararlıları engeller.

ClipBoard Logger Koruması:Kes, kopyala, yapıştır gibi pano işlemlerini izleyen zararlıları engeller.

Screen Logger Koruması:Ekranınızdan gizlice görüntü
alan zararlıları engeller.

Sistem Savunma:Sisteminizi etkileyebilecek
zararlıları tümüyle engeller.

Program yukardan da anlaşılacağı gibi üst düzey ve kaliteli bir program.Ücretsiz deneme sürümünü indirip 15 gün boyunca ücretsiz kullanıp test edebilirsiniz.

Web Sitesi:http://www.zemana.com

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Youtube Açıldı" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Yorumlar ;

henster
1 Eylül 2008 - 09:51:00

Hadi bakalım hayırlı olsun. (: Tadını çıkar antilogger’İn.

Enes
1 Eylül 2008 - 14:59:00

Teşekkür ederim Burak.Sana da geldi dimi 🙂

Karbonizma
2 Eylül 2008 - 11:36:00

Hayırlı olsun 😀

Kerem
2 Eylül 2008 - 14:27:00

Hayırlı olsun Enes:)

Enes
2 Eylül 2008 - 14:33:00

Teşekkür ederim Ahmet…

Necmiye
8 Eylül 2008 - 21:20:00

Sen var ya çok ballısın ama şimdi az yakınsan sende anlayacaksın ne kadar şanslı olduğunu uyuz 😛 Bak Bilişim Rüzgarı aracılığı ile hayatında neler oluyor neler :))