Enes İLHAN\ Bilgisayar Toplamak için En Doğru Adres: ITOPYA

Tanıtıcı Yazılar Yorum Yok 451 27 Mart 2017
itopya-logo

Bilgisayarlar günümüzde en aktif olarak kullanılan araçların başında gelir. Kimi zaman iş için kimi zaman da oyun amaçlı kullanılmaktadır. Bilgisayar seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar bulunmaktadır. Öncelikle bilgisayarı ne amaçlı kullanacaksınız. Bu önem taşımaktadır. Eğer iş yeri için bir bilgisayar tercih edecekseniz özelliklerinde hafızasının yüksek olmasına özen göstermelisiniz. Eğer oyun için bir bilgisayar alacaksanız hızına ve ekran kartına dikkat etmelisiniz.

Ayrıca isterseniz kendi bilgisayarınızı kendiniz de oluşturabilirsiniz. Bunun için ITOPYA (HWA Gaming Resmi Sponsorudur) size yardımcı olacaktır. Kendi bilgisayarınızı toplamak daha ekonomik olduğu gibi kendi özelliklerinizi de kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu açıdan rahatlık sağlaması ve istediğiniz tüm özellikleri tek bir bilgisayarda toplayabilmeniz büyük bir avantaj oluşturacaktır. itopya.com sizin için bilgisayar toplama sihirbazı oluşturmuş olup kendi seçiminizi yapmanıza olanak sunmaktadır.

Bilgisayar Nasıl Toplanır?

itopya-Bilgisayar-Toplama-Sihirbazi
Bilgisayar toplamadan önce hangi özelliklerde bir bilgisayar oluşturmak istediğinize karar vermelisiniz. Hangi işletim sistemine sahip olacak, Ram ve ekran kartı ne olacak gibi özellikler önem taşır. Bunları belirledikten sonra itopya adresinin size özel sunduğu bilgisayar toplama sihirbazı seçeneğinden yararlanarak kendiniz bilgisayarınızı hazır hale getirebilirsiniz.

Tüm parçaları ayrı olarak satın alabilme imkanına sahipsiniz. Bu özelliğinin olması da ayrı bir avantaj sağlamaktadır. RAM ve Ekran kartlarını, Ana kartları ayrı olarak görüntüleyebilir ve seçimler yapabilirsiniz. Bilgisayar kasasını da görseli yüksek olanlardan seçebilirsiniz.

Bilgisayarınızı Toplayabileceğiniz Kurumsal Adres

Bilgisayar toplama işleminde yardımcı olan ve kurumsal hizmeti ile sektör içerisinde en çok tercih edilen isim olan itopya.com adresi size profesyonel olarak yardımcı olmaktadır. Tüm ürünleri garanti kapsamı içerisinde adresinize kadar göndermektedir.

Ayrıca fiyat açısından ele alındığında ekonomik olduğu da görülmektedir. Ödeme kolaylıkları ve kampanyaları sayesinde bilgisayarınızı ekonomik tutarlara toplayabilirsiniz. Bunun yanında site oyun bilgisayarı arayanlara da geniş bir seçenek sunmaktadır. Kendinize özel bir oyun bilgisayarı oluşturmak isterseniz bu adresin size sunduğu fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Kurumsal hizmet sunması ve müşteri memnuniyeti sayesinde ITOPYA’daki bilgisayar toplama sihirbazı seçeneğini kullanarak hızlı bir şekilde bilgisayar toplayabilirsiniz.

itopya-sponsorlugunda-donanimarsivi-bilgisayar-parcalari

Bu arada son olarak size müjdeli bir haber verelim; ITOPYA’nın ilk satış mağazası 25 mart 2017’de Kadıköy’de açıldı. Dilerseniz online bilgisayarınızı kendiniz toplayabilirsiniz veya yerine gidip kendi gözlerinizle inceleyerek en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

ITOPYA’nın Sosyal Medya’daki gelişmelerini takip edin:

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Madlen Çikolata ile Keyfinize Keyif Katın" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

İlk yorumu sen yapmak istemez misin?