Bende Artık Turhost’tayım

Gün içinde belli aralıklarda kapalı kalan sitem artık ulaşılabilir durumda. Bundan önceki yazımda siteye bulaşan virüs hakkında yazı yazmıştım. Sorunun kaynağını belirledim gibi. Sorun temaya yerleşen fakat benim bir türlü bulamadığım koddan kaynaklanıyor. Yani anlayacağınız sorun temada. Ne yazık ki üstünde epey emek verdiğim bir tema yine hazin bir sonla kullanılamaz hale gelecek 🙁 Ne zaman bir şeye emek verip hazıra konmasam muhakkak onun başına bir şey geliyor ! Artık yakınmanın bir anlamı yok şimdiden kolları sıvayıp yeni tema hazırlıklarına başlamam lazım. Daha önce de subdomain‘leri sildiğimi bir yazıyla duyurmuştum hemde önemli bir şekilde.. Geçtiğim hostun özellikleri sınırsız olduğundan dosyaları tekrar yüklemeyi düşünüyorum. Yani konfor.enesilhan.net‘deki dosyaları tekrar oraya yükleyebilirim. Gerçi millet dosyaların yeni adreslerini çoktan değiştirmişlerdir ama olsun yine de ben orayı açmak istiyorum.

Sağolsun turhost’taki müşteri departmanı çok ilgili davrandılar. Sitemi sorunsuz bir şekilde turhost’a taşıdılar. Limitsiz trafik, limitsiz bant kullanımı beni aylar öncesinden şaşırmıştı zaten. Bu sorun kaynaklanmasa da ben zaten turhost’a bu kampanyasından sonra geçecektim. Yani yanlış anlaşılmasın ben bu sorunu yaşadım diye geçmiyorum. Netİnternet’de çok iyi hizmet veriyor ve ben bugüne kadar büyük bir sorun yaşamadım ufak kesilmeler haricinde. Orayı tavsiye ederim. Bu sadece bir bahane oldu aslında benim için. Diyorum ya zaten geçecektim bu olay da tuz biber oldu..

Bundan sonra sitede biraz bakım çalışması olacak gibi. Yeni temaya başlamam lazım. Eğer eski sorun tekrar baş göstermezse bu temaya da elveda diyeceğim. Ben birşeyi beğenerek kullanırsam emin olun 2 yıl sürekli bıkmadan devam edebilirim. Bu temaya da tam alıştım ki böyle bir sorun çıktı. Artık içime sinen başka bir tema editleyerek yola devam etmek istiyorum. Hepiniz sağlıcakla ve esen kalın. 1000 aydan daha hayırlı Kadir Geceniz‘de mübarek olsun. Bu gece de yaptığınız ve yapmış olacağınız duaların kabul olmasını Cenab-ı Allah‘tan niyaz ederim..

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Dil Üslubuna Sahip Olmayan Blogları Okumuyorum !" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

12 yorum

 1. Çağrı   •  

  Enescim hayırlı olsun.İnşallah en kısa zamanda yeni temanıda yaparsın.Seninde Kandilin mübarek olsun kardeşim.

 2. TANER   •  

  Hayırlı olsun Enes.Turhosttan hangi paketi aldın bende hosting alacağımda blogum için.

 3. Ali Arslan   •  

  Turhost hayırlı olsun dostum. Umarım yeni yapacağın temanı da uzunca yıllar kullanabilirsin. Ayrıca senin de Kandil’in mübarek olsun.

 4. Enes ILHAN   •     Yazar

  @Çağrı,
  Teşekkür ederim hocam Allah sizden razı olsun. Desteğiniz ve bildirimleriniz çok sağolun..
  @TANER,
  Sağol hocam. Turhost Cpanel Limitsiz paket,yıllık 70.79 TL olan.
  @Ali Arslan,
  Çok sağol Ali kardeşim. İnşallah umduğumuz ve temenni ettiğimiz gibi olur hepimiz için. Allah razı olsun, ilginiz için de ayrıca teşekkür ediyorum size..

 5. Atakan   •  

  Hayırlı olsun. Ben de aynı paketteyim, memnunum çok şükür.
  Sınırsız yazıyor ama aslında belli bir limit var tabi, sadece o limite ulaşmamız biraz zor o kadar 🙂

 6. Onur Batur   •  

  Hayırlı olsun Enes abi sen nerdeysen bizde ordayız 😉

 7. Weboyt   •  

  Bende uzun süredir düşünüyorum turhosta geçmeyi ama bir türlü cesaret edipte geçemedim. Hayırlı olsun senin için.

 8. Enes ILHAN   •     Yazar

  @Atakan,
  Eyvallah atakan kardeşim. Evet herşeyin bir sınırı var tabi. O sınıra ulaşmak zor dediğin gibi 😉
  @Onur Batur,
  Eyvallah onurcum sağolasın.
  @Weboyt,
  Teşekkür ederim. Bence artık cesaret edip geçin çünkü pişman olacağınızı düşünmüyorum.

 9. Ahmet Sarıtaş   •  

  Merhabalar, birçok hosting firması sınırsız hizmet sağladığını söylüyor ama sözleşme notlarında “bu dosyalar site içeriği dosyalar olmalıdır” diyor. Yani .html .gif .css gibi. Bunun dışında .rar .zip vb. dosya ve belge arşivlemesi “depolama” yapılamaz diyorlar. Lütfen bu konuya dikkat edin!

 10. Güncel blog   •  

  Hayırlısı olsun, Turhost’u herkes çok beğeniyor ve çoğu sitede de görüyorum, ilerde öyle kaliteli hostlarda sitelerimizi barındırmak inşallah bize de nasip olur.

 11. orhun yazıtları   •  

  Turhost Türkiye’deki en iyi hosting firması ben de kullanıyorum umarım memnunsunuzsundur ben çok memnunum 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu ? * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.