Enes İLHAN\ Aşkın Kanalı Slow Türk

Tanıtıcı Yazılar 1 yorum 1.795 30 Mart 2013

Radyo Hakkında Genel Bilgi:

Slow Türk, 30 Kasım 2005 yılında Doğan Grubu tarafından yayın yaşamına başlamış olan, slow radyo kategorisinde yerini alan bir radyo kanalıdır. “Aşkın Frekansı” sloganı ile rakipleri arasında yerini almıştır. Slow Türk, yayın formatında sadece slow müzikleri barındıran bir radyo kanalıdır. Radyo kanalı aynı zamanda yayın akışı içerisinde dinleyicilerinin istek şarkılarına yer vererek, yayın akışına hareketlilik kazandırmaktadır.

slow-turk
Slow Türk’ün bu formatı ile sevdiğiniz şarkıları sevdiğiniz herkese canlı olarak dinlettirebileceksiniz. Radyo kanalı Ulusal çapta yayın yapmaktadır. Ve bir çok ilimizde frekansı bulunmaktadır. Radyo kanalına ait bazı şehirlerin frekans adresi ise şöyledir;

İstanbul: 95.3
Ankara: 95.3
İzmir: 87.7
Adana: 98.5

Aynı zamanda Slow Türk dinlemek ve takip etmek için internetten radyodinlet.net adlı internet sitesinide kullanabilirsiniz. Radyo kanalının Kardeş radyoları ise; Radyo D, Radyo Moda ve Cnn Türk‘dür.

Slow Türk

Neden Türkiye’nin En Çok Dinlenilen Slow Radyosu ?
Türkiye’nin en çok dinlenilen slow radyo kanallarına baktığımızda en başlarda Slow Türk‘ü görmekteyiz. Peki  bu başarıyı radyo kanalına kazandıran hangi özellikler bi göz atalım…
Şüphesiz Slow Türk yayın yaşamına adım attığı ilk yıllardan buyana radyo kanalını dinlemekteyim kısacası sıkı bir takipçisiyim. Bu zaman zarfı içerisinde Slow Türk dinleyicilerini her zaman ön planda tutmuş vede istek, öneri ve şikayetlerini kaale almış bir radyo kanalıdır. Vede İnternet sitesini kullanıcı odaklı derleyip dinleyicilerin hizmetine sunmuş, bunlarlada yetinmeyip Slow şarkı dalında aklınıza gelebilecek her şarkıyı radyo arşivinde barındırarak her istek şarkıyı çalabilmiştir. Ve bu geniş  bir arşiv yelpazesi biz dinleyicilere hergün farklı slow şarkı dinlemeyi sunmuştur..

Aşkın Kanalı Slow Türk

Slow Türk

Radyo Kanalını Online Olarak Dinlemek İçin Siteler:
Slow Türk‘ü birçok radyo sitesi üzerinden online olarak dinleyebiliriz. Lakin bir çok radyo sitesi bizlere Slow Türk dinlettirmek dışında herşeyi yapmaktadır. Reklamlarla dolu bir sayfa veya ismi olup çalmayan bir  sayfa vb. türler bir çok internet sitesi ile karşı karşıya kalmaktayız. Radyo kanalının sıkı bir takipçisi olarak yaklaşık 1 senedir takip ettiğim radyodinlet.net adlı internet sitesini sizlere önereceğim. Gerçekten başarılı bir şekilde hizmet veren radyo sitesi yukarıda belirttiğim üzere sadece dinleyici odaklı yapılmış bir sitedir. Slow Türk’ü sorunsuz dinlemek isteyenler için başarılı bir site..

 

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Televizyon Yayın Akışları" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Yorumlar ;

web tasarım
3 Nisan 2013 - 16:34:22

Sürekli dinledigim bir frekanstır paylaşımınız için teşşekkürler.