Enes İLHAN\ Açılın BİMCell Geliyor !

Telefon 5 yorum 2.991 20 Mart 2012

Valla biliyordum arkadaş biliyordum. Sonunda biri çıkacak bu kan sömürücülerinin ocağına incir ağacını dikecek demiştim ben 🙂 Biraz fazla abarttım ama vallaha bir rakip daha gelmiş, hemide bizim çok aşina olduğumuz bir isimle gelmiş BİMCell 😀 Olsun abi olsun yeter ki çıksın şunlara bir rakip. Ama fiyatlar gerçekten bim mağazalarındaki gibi uygun ve kaliteli olmalı yoksa girşiyle çıkışı bir olabilir. Bim firmasıda politikasını şeffaflık ve uygun fiyat politikasına göre oluşturmuş, inşallah diğerleri gibi olmaz. Şimdilik Avea’nın alt yapısını kullanacak olasalar da ilerleyen zamanlarda kendi

altyapılarını oluşturacaklarmış. İnşallah gerçekten uygun fiyat olurda Bim’den yine şaşmayız. Ne de olsa aklın yolu Bim değil mi hacılar 😀 Neyse şimdi de haberin detayını verelim ve hayırlısı olsun diyelim:

Uzun yıllardır perakende sektörünün önde gelen temsilcilerinden olan BİM firması, ucuzluk anlamında elde ettiği tecrübeyi mobil iletişim alanında da sunmak için kendi adıyla mobil iletişim hizmetini başlattığını duyurdu. BİMcell olarak adlandırılan hizmet, diğerlerinde olduğu gibi Avea’nın iletişim altyapısını kullanıyor. BİM firmasının mobil iletişim pazarına gireceği bir süredir dile getiriliyordu. Firma ilerleyen yıllarda kendi altyapısı ile bu iletişim hizmetini vermenin planlarını yapıyor.

Hizmetin temelinde ucuz iletişim imkanı yatıyor. Konuşma, SMS ve internet standart olarak hizmetin içerisinde yer alıyor. Hizmet şu anda faturasız olarak başlamış durumda. BİMcell içerisinde tek bir standart tarife bulunuyor. 6 saniye görüşme 1 kuruş şeklinde yapılandırılan hizmette aylık 100 SMS 4 TL, 100 MB internet 8 TL, 500 MB internet 9 TL, 1 GB internet 14.5 TL olarak veriliyor. Tüketiciler en yakın BİM mağazasına kimlik ve kimlik fotokopisi ile başvurarak 551 ile başlayan hattını alarak konuşmaya başlayabiliyor. Hat tesis ücreti 49 TL iken 3 ayda bir 5 TL ödeme hattın dış aramalara kapatılmaması için yeterli. 5, 10, 20, 30 TL‘lik paketler BİM mağazalarından nakit, kredi kartı veya bimcell.com.tr üzerinden satın alınabilecek.

BİM İcra Kurulu Üyesi ve CFO’su Haluk Dortluoğlu konuyla ilgili olarak:

BİM kalite anlayışından ödün vermeden etkin maliyet yönetimi politikasıyla ve müşteri memnuniyetine odaklanarak faaliyetlerini sürdürüyor. Mobil iletişimin BİM’cesi sloganıyla GSM sektöründe fark ortaya koyacak bir hizmet sunmaya başladık. Hizmet anlayışımızla perakende sektöründe olduğu gibi, GSM hizmetleri alanında da herkesin ilgisini çekeceğimize inanıyorum. Müşterilerimizin kullanımı kolay, düşük fiyatlı ve kaliteli GSM hizmetimizi beğenerek kullanacaklarını düşünüyorum.” şeklinde açıklama yaptı.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Nokia S^3 Cihazlar İçin Belle Güncellemesi 2012" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Yorumlar ;

20 Mart 2012 - 21:56:05

Merhabalar, sadece blogculara özel sözlüğümüze tüm blogcular davetlidir. Buyrun gelin, üye olun yazar olun. :)) teşekkürler.
konu: http://yorumyorum.blogspot.com/2012/03/blogculara-ozel-sozluk.html
sözlük: http://weblog.sozlukspot.com

21 Mart 2012 - 09:30:12

valla enes abi adamlar başardı başarmış bizede kullanmak düşer:)
yakında LePorcshe felan çıkarırlar 🙂

Gökhan
21 Mart 2012 - 13:43:00

Le koladan sonra 2. büyük buluş diyebiliriz. 🙂 İnşallah güzel ve cazip bir şey olur.

Emre
23 Mart 2012 - 15:16:32

Gerçekten güzel bir operatör açmışlar abi. Artık bim büyümeye başlıyor. Ve herşeyi uygun ve perakende satıyor herşeyi ve bloguna günden güne güzel eklentiler yapıyorsun 🙂

faruk doğan
1 Mayıs 2012 - 10:58:18

slm bim yetkilileri ben bimcele geçiş yaptım şimdilik memmunum yalnız bir şeyden şikayetim var bakiye sorgulamada ücret alıyorsunuz başka operatörlerde ücret almıyor lütfen sizde almayın fiatı cazip gösterip öteki tarafdan götürmeyin teşekkür ederim