26 Mart 2017: Pazar
Gölge

4 olduk..

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Günlük 13 Eylül 2011 12 4.126  
Bu Kişisel Blog'da 550 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Her sene unuttuğum ve zamanı geçtikten sonra hatırladığım bir olay oldu artık bu durum  🙂 Unutuyorum abi ne yapayım işte ? Şizofren olduğum artık kesinlik kazandı gibi sanki  :tounge: Neyse konuyu geyiğe yeterince vurduktan sonra asıl mevzu olan 4.yılımıza gelelim. Bu blogun nasıl kurulduğunu defalarca anlattığımdan dolayı bu yazımda anlatmak istemiyorum. Eğer merak eden varsa geçmiş yazılarımı didikleyebilir. Enes ve Blog’u olarak 4. yılımıza girmenin tatlı bir sevinci var içimde. Enes ve Blog’u nun anlamınıda söyleyeyim: Çoğu kişinin tahmin edeceği gibi Enes ve onun blogu olan Enes ve Blog’u kelimelerinin birleşimi bu blogun başlığını temsil ediyor.

Niye böyle bir isim diye soracak olursanız 4 sene önce koyulan bir başlık olarak bence normal 😀 4 sene önceki düşüncelerimle şimdi ki düşüncelerim tabi ki bir değil. O yüzden o zamanlar böyle bir başlığı uygun görmüşüm ve öyle kalmış. Bundan sonra da böyle kalmasını temenni ediyorum. Çok çok ekstra bir şey olmazsa yaşamım boyunca bu blogun ismi de böyle kalacak.

Birde şu konuya da açıklık getirmenin doğru olacağını düşünüyorum. Blogger‘dan WordPress‘e geçtikten sonra birçok arkadaşım ve ziyaretçim bana küsmüş sanki. Artık onların yorumlarıyla olan desteğini göremiyorum. Neyse canları sağolsun yorum yapmasalarda . Ayrıca onların yaptığı yorumlara bir teşekkürün yetmediğini düşünüyorum. Ben blogger’da bir şeyler ile uğraşıyorken gerçekten karşılık beklemeden bir şeyler yapmaya çalıştım. Tek amacım sadece anlayamayan insanlara köprü vazifesi görerek onlarında blogger’da bir şeyler yapmanın ne kadar kolay olduğunu göstermekti. Tamam şu anda wordpress’de blogluyor olabilirim ama kalbimin her zaman blogger’da olacağına dair kimsenin en ufak bir şüphesi olmasın. İtiraf edeyim mi ? Gerçekten çok özledim Blogger’ı. Ama yola çıktık bir kere , geriye dönüş yolu yok gibi. Neyse bunca zamandır blogger için bir şeyler yaptık. İnşallah birilerine faydamız dokunmuştur bir nebze de olsa.  Tekrar hepinize sonsuz teşekkür ediyorum destekleriniz için. Çok klişe bir laf ama söylemeden edemeyeceğim:

‘Siz olmasaydınız bu blog da olmazdı zaten..’

Bu şarkıyıda içimden geldiği için yayınlıyorum, dinlerseniz sevinirim:[mp3_embed playlst=”http://www.enesilhan.net/wp-content/plugins/mp3-player-plugin-for-wordpress/mp3/Akin_suskun_yuregim.mp3″]

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Sıkıcı Günler.." başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

12 Yorum Yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir