Enes İLHAN\ 27’den Gün Aldım

Günlük 5 yorum 1.747 16 Ağustos 2016
27'den-gun-aldim

Zaman çok çabuk geçiyor. Ne ara böyle yıllar geçiyor anlamış değilim. Eskiden 1 yılın geçmesi daha uzunmuş gibi geliyorken şimdi 6 ay da 1 yıl bitmiş gibi oluyor 🙁 Pek anlatamadım ama daha çabuk geçiyor işte, ya da bana öyle geliyor bilmiyorum.. İnsan vücudu 7 yılda bir yenileniyormuş, seneye bu zamanlar 7 sene önceki halimden eser kalmayacak tabi ki Yaradan izin verirse..

Bu vesileyle resimde de görmüş olduğunuz üzere kendi memleketimin plakasına ulaşmış bulunuyorum, sevinsem mi üzülsem mi bilemedim..:( Allah herkese hayatını hayırlı bir şekilde güzel şeyler yaparak geçirmeyi, ülkesine hayırlı bir evlat olmayı, ülkesine ihanet etmeyenlerden ve en önemlisi vatan hainliği gibi ağır bir ithamla yargılanmamayı nasip etsin.. Güzel ülkem zor zamanlardan geçiyor. Umarım baştaki bilir kişilerimiz bu yaşananlardan ders almaktan öte Türk milleti olarak unutamayacağımız o kara günleri hep hatırlayarak işlerini daha düzgün yaparlar.

Yaklaşık 5 aydır sitemin sloganını Kişisel Blog olarak değiştirdim ve bundan sonra yola bu şekilde devam etme kararı aldım belki fark edenleriniz olmuştur. Ama ne yaparsak yapalım yazmayı bıraktıktan sonra bunları pek de bir anlamı kaldığını söyleyemem. Evet bugün itibariyle yani 16 Ağustos 2016 günü itibariyle ben 27 yaşımdan gün aldım. İnanışım gereği doğum günü kutlamalarını sevmiyor ve bunu uygulamıyorum çok şükür.

Diğer özel günlerin (!) olduğu gibi bu gün de bana saçma geliyor. Facebook‘da zaten doğum günümü ayarını uzun zamandır değiştirmiştim. Bence hiç gereği yok, bankalar ve diğer özel sektördeki kurumlar sağolsun otomatik e-mail göndererek kimseye muhtaç bırakmıyor 🙂

Bu yazım da böyle olsun ama üzülüyorum gerçekten şu güzelim bloguma içerik giremiyorum. Soğudum nedense sebebini inanın bilmiyorum. Askerden gelince güzel yazıyordum ama şimdi nedense yazmak gelmiyor içimden. Bunun yerine youtube’a içerik üreterek youtuber olmak vlog çekmek içimden fazlasıyla geliyor kaç aydır ama buna da girişmiyorum nedense. Neyse sevgili dostlar düşüncelerim bu şekilde. Kendinize iyi bakın, Allah’a emanet olun..

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Xperia Z2 ile Galaxy S7'yi Takas Ettim" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Yorumlar ;

Ocar
18 Ağustos 2016 - 11:18:05

Mutlu yıllar dostum

Taner
25 Ağustos 2016 - 00:17:09

Selamun Aleykum Enes kardeşim. Ben Taner.Eskilerden belki tanırsın. Demreli(.)com blogum vardı. Askerden gelmişsin hayırlı olsun. Eskiden çok blog okurdum ama şuan aklımda senin blogun kalmış dedim bakayım ne alemde Enes. 🙂

27 yaşından gün almışsın. Maşallah. Ne yıllar geçti bloglarla. Vay be.. Artık bloğunu okumaya devam edeceğim. Kendine iyi bak kardeşim. Allah uzun ömürler versin.

WebKenti.Net
29 Ağustos 2016 - 03:01:08

Nice yıllara 🙂

11 Eylül 2016 - 01:27:51

Yeni yaşınızda sağlık mutluluk ve başarılar dilerim.

17 Kasım 2016 - 11:28:28

27 den sonra artık saymayı bırakabilirsin, o kadar hızlı geçiyor ki anlamıyorsun. hele 30 yaş sendromuna hiç değenmeyeceğim 😉