Yontma Taş Blogu: “Veblogu.com” (Çok seveceksiniz)

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :)

Herkese hayırlı günler dilerim öncelikle.Bugün sizlere çok keyifli bir blog projesi olan “Veblogu.com” dan bahsetmek istiyorum.İsmini ilk defa dün duyduğum bu blog sistemini çok sevdim.Şubat’ın 18’inde açılmış çok güzel bir servis.Kısaca özetlemek gerekirse: Ücretsiz ve worpress altyapısını kullanan bu sistem kayıt olduktan sonra size 25 MB’lık bir kota veriyor.Kayıt olmak ise çok kolay.Kayıt olmak yalnızca 1 dakikanızı alıyor.

Ben pek sevmem worpress ile ilgili haberleri,gelişmeleri vs (kıskançlıktan olsa gerek 🙂 ama bu öyle bir şey değil kesinlikle.En önemli kısım benim için şurası oldu.Uzun zamandan beri  Blogger‘ın nimetlerinden yararlanan insanları wordpress blog sistemine ısındırması.Tabii ki bu benim görüşüm.Diğer insanlar ne der bilemem? Ama kesinlikle denemekte fayda var.O kadar kolaymış ki wordpress’in admin paneli.İstediğiniz gibi widget,tema,modül ekleyebiliyorsunuz.Orada gezinince sanki wordpress’te altyapısını kullanıyorum sandım bir anda 🙂  Yeni veblogu.com’daki bloguma ulaşmak için tıklayı-n

Önemli diğer nokta da benim için şurası oldu. Şimdiki blogger kullandığım sistemde blogumun adı: “Enes ve Blog’u” orda kayıt oldum ve ilginçtir bu açıklama sitemin ismi oldu 🙂  Yani   enes.veblogu.com  🙁   Neyse haddinden fazla uzattık herhalde.Daha fazla bir şeyler yazmadan sizinde bu nimetten yararlanmanızı tavsiye ederim: Özellikle de Blogger kullanan kişilerin…Bir kez daha tebrik etmek istiyorum böyle bir projeyi hayata geçiren kişilere(İlkay Bey başta olmak üzere) Haydi kalın selametle…

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Site Tanıtımı: "Sitelerhakkında.com"" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 8