Yepyeni Bir Tema ve Yeni Bir Soluk..

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :)

Ne zamandır bir temayı uzun süre kullanamadım. En son yaptığım temayı ise çok içime sinerek düzenlemiştim. Fakat sitenin başına gelen sorun ve virüs nedeniyle temanın function.php ve header.php‘sine enjekte edilen kodlar nedeniyle bu temadan vazgeçmek zorunda kaldım. Yapmadığım şeyler kalmadı bu virüsten kurtulmak için. FTP‘yi komple sildim tekrar yükledim. Yedeklediğim ftp dosyalarını antivirüs programıyla tarattım ama nafile ! Yeni database oluşturdum.

Cpanel ve ftp şifrelerini değiştirdim ama dediğim gibi ne yaptıysam kurtulamadım. Sanırım biraz da wordpress‘in güvenlik açığından kaynaklanan bir sebep de olabilir. Derken yeni temaya geçiş yapmakta bulunuyorum. Temayı gerçekten beğendiğim ve düzenlenebilir olduğunu anladığım için satın aldım. Temanın yapımcısı olan Uğur Dalkıran‘a da çok teşekkür ederim. Temayı aldıktan sonra verdiği hizmet gerçekten takdire şayan. Paranın hakkını veren bir tema yaptığı için teşekkür ediyorum uğur kardeşime.

Artık yeni bir logomuz var. Logodaki sloganda bence anlamlı oldu 🙂 Ve güzel olduğunu da düşünüyorum inşallah sizlerde beğenirsiniz. İşlevsellik açısından birçok fonksiyonu olan bu tema benim için bulunulmaz bir nimet oldu açıkçası. Bu kadar fonksiyonel ve optimize edilmiş bir temayı bu fiyata bulabileceğinizi sanmıyorum. Ayrıca temaya yeni bir tab menü eklendi ve böylelikle sidebar’daki gereksiz yer kaplama derdi de ortadan kalktı. Temada eksiklikler bulunabilir ve gayet normaldir.

İnşallah uzun süre zarfında kullanabileceğim bir tema olur bu tema. Temanın özelliklerini buradan saymak bana saçma geliyor çünkü bir sürü özelliği bulunuyor. Araştırdığınızda temanın özelliklerini bulabilirsiniz. Yorum formu felan benim çok hoşuma gitti. Neyse lafı daha fazla uzatmadan kendime ‘hayırlı olsun‘ diyerek yazımı sonlandırıyorum..

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Kullandığım Twitter Eklentisi ve Twitter Üst Bar Yapımı" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 23