29 Mart 2017: Çarşamba
Gölge

Yeni Tarifem: Avea Fark Faturada

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
İnternet Dünyası 10 Nisan 2011 9 3.316  
Bu Kişisel Blog'da 551 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

08.04.2011 tarihinden itibaren artık bende faturalı bir hat sahibiyim 🙂 4 yıla yakın bir Avea kullanıcısı olarak ne zamandır telefonla adam akıllı konuşamadım. Konuşsam bile bunlar sadece avea ile sınırlı oldu. Bende bu yüzden artık bir faturalıya geçmenin tam zamanı olduğunu düşündüm ve böyle bir tarifeye geçtim. Kontörlü devri benim için şu saatten itibaren bitmiştir. Artık çok rahatım bu hat meselesinde şükür. Biliyorum fiyat biraz tuzlu gelebilir ama sunduğu avantajlar karşısında fiyat çok normal bana göre. Zaten avea’da aylık 1 GB internetin 29 TL olduğunu düşünürsek (!) fiyat acayip uygun oluyor.

2000 dakika her yöne olması müthiş bir olay zaten başlı başına. 2000 de her yöne sms bana rahat rahat yeter. 2 GB internet de cabası. Tüm vergiler dahil 59 TL bana çok cazip geldi. Diğer operatörlerin hemen hemen tüm tarifelerine baktım bu kadar avantajlı olanına pek rastlamadım. Ha yok mu tabi var ama hepsinin böyle tek pakette toplanan paketini görmedim bende o yüzden bu tarifeye geçtim. Sizinde bu konuda önerileriniz olabilir. Ne olsa taahhüt, kontrat yapmadan geçtim. {bu konu benim için çok önemli} O yüzden canım istediği saat o tarifeye geçebilirim 😉  Bu arada beni de ara ne olsa bir sürü dakikan var derseniz numaranızı yorum kutusuna yazın arayayım 😛 (şaka)

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "2011 Google Pagerank Güncellemesi" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

9 Yorum Yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir