Yeni Görünüm Tam Bir Hayal Kırıklığı : )

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :)

Geçen haftalar canım sıkıldı. Dedim ki yeni bir görünüm yapayım, ziyaretçiler bir değişiklik görsün, gözleri gönülleri açılsın diye ama yaptığıma yapacağıma bin pişman oldum valla 🙂 Geçen hafta yaklaşık 45 saat uğraşlarım sonucunda yukarıda gördüğünüz (artık görmekten bıktığınız belki de 🙂 tasarımı oluşturdum. Ya arkadaş bu kadar mı kötü olmuş tasarım ? Herkes çok karamsar ve boğuk olmuş dedi, eskisine dön diye iletişimden ve herhangi bir yazıdan belli etti sağolsun arkadaşlar. Bir şey kötü oldu mu söyleyeceksin, kötüyse kötü abi zorla beğendiremezsiniz yani bu böyledir .. Onlarda görüşlerini bana her türlü yoldan aktardılar ve bende bu görünümden vazgeçip eskisine geçme kararı aldım. Bana kalsa bu görünümle 1 sene kullanırdım bu temayı : ) Ciddi söylüyorum bir şeyi beğendikten sonra kolay kolay bırakmam onu, böyle konularda biraz hassasımdır.. Zaten eski görünümü ve temayı 1,5 yıldan beri kullanıyorum herhalde ve en ufak bir sıkılma hissi duymadım. Bundan sonra sıkıntı hissi duyar mıyım bilmiyorum ama eğer duyarsam temayı isteyen olduğu takdirde paylaşırım bende başka bir temaya geçerim o vesileyle. Aşağıyada anket sonuçlarını koyayım bari. Taip edenler sonucu zaten biliyorda bilmeyenler de görsün istedim 🙂

yenitasarım

Görmüş olduğunuz gibi neredeyse oy kullanan kişilerin yarısı eski görünümü beğenmişler. Bizde onların görüşlerine saygı duyuyor ve görünümümüzü bu saatten itibaren değiştiriyoruz.

İşte böyle göz zevkim sizlere uymadı okuyucular 🙂 1 hafta sizlerin karşısına hüsran dolu bir görünümle çıktığım için üzgünüm 🙂 Ama emeğimin karşılığını almak istedim ve ısrarla 1 hafta kullandım. Ben yine 2,5 versiyonuna döneyim, siz sağ ben selamet, Allah‘a emanet 😀 …

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Mevsimler Gibisin, Değişirsin ..!" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 30