Yeni Bir Oyun Sitesi

Yeni bir oyun sitesi buldum arkadaşlar 🙂 Bu sitenin adı OfficeGameSpot Bir çoğumuz ne kadar olgun olsak da bazen internet sitelerinden ilgi çekici oyunları halen oynarız 🙂 İşte bu sitede o ilgi çekici oyunlara benzer oyunların olduğu site.Ben en çok Bubble Buster oyununu sevdim 🙂 Bu oyunun bir değişiğini Pardus 2007’de oynamıştım.Site aslında değişik bir kategori ile oluşturulmuş.Hem aylara göre oyunlar var hemde normal kategori oyunları var; spor,savaş,aksiyon,puzzle,yarış,klasik vs.vs… Birde sayfanın en altında Klasik oyunlar başlığı altında Pacman var.Bu oyunu bir zamanlar Televizyona takılan ataride nasılda oynardım 🙂 Yemeğimi bile yemez,o oyuna dalıp giderdim 🙂 Neyse sizde biraz stres atmak ya da biraz gülümsemek istiyorsanız siteyi gezebilirsiniz… Site: OfficeGameSpot

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

3 yorum

  1. Oğuzhan Bugüş   •  

    Kategorilendirmeleri olmamış. Tek satır halinde yada liste halinde kategorilize edilebilirmiş. Bu bir eksiklik. Onun haricinde güzel bir site.

  2. Enes   •  

    @Oğuzhan Bugüş

    Haklısın Oğuzhan.Birçok başlık sunmuşlar.Ama bana göre o haliyle de güzel 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu ? * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.