Yeni Alan Adıma Kavuştum Dostlar :)

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :)

Evet arkadaşlar uzun zamandan beri yapmaya daha doğrusu almaya çalıştığım alan adını nihayet alabildim çok şükür.Çoğu zaman denemiştim ama bir türlü yapmayı becerememiştim 🙂 İşte en sonunda bugün de bir deneyelim dedik ve farklı bir yöntemle alabildik bu alan adını.Sağolsun gökhan kardeşim ısrar etti de almayı başardık.Tabi gökhan kadar aradığım müşteri hizmetlerinin de katkısı büyük.Alan adını İHS‘den aldım.1 yıllık alan adına 10 YTL yatırdım PTT‘ye. Bana göre çok ucuz keşke 2 yıllık alsaymışım diyorum. Ben öylesine olur mu acaba diye denerken 1 yıllık seçmişim. Neyse 1 yıl sonra tekrar alırız inşallah.Çok mutlu ve de çok mesut oldum 🙂 Sadece isim değişiyor adres satırında ama bir hava yaratıyor ki sormayın gitsin 😀 En azından şöyle bir durum ortaya çıkmıyor.Mesela önceden birilerine benimde sitem var dediğimde şöyle derlerdi:

“Ver bakayım sitenin adresini nasıl bir şeymiş”
“Tamam veriyorum. enesilhan.blogspot.com”
“Nee! spot ne? ürün felan mı satıyorsun 😀
“Ne ürünü ya site işte beğenemedin mi 😛
İşte artık bu türlü sıkıntılardan kurtuldum çok şükür.Artık yeni bir alan adım var.Hayırlı olması temennisiyle…
Bloglarını alan adlarına geçirmek isteyenler olursa ihs için anlatım var nasıl yapıldığına dair.Gökhan kardeşim detaylı bir şekilde anlatmış.Bakmak isteyenler buraya tıklayabilir.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Divshare Yeni Arayüz" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 20