Yazmak Herşey Değildir !

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :)

Bazen yazmayarak da bir şeyler anlatabiliriz. İnsan her zaman yazmayı sevmez. Bu doğasından mıdır bilinmez ama her zaman yazı yazamayabilir insan. Bazen yazdıklarımız çok şey ifade etse de bazen hiçbir anlamı olmayabilir. Bazen bir bakış satırlarca yazının özeti oluverir bir anda.. Bazen ise kelimeler anlamsız kalır zor zamanlarda.. Önemli olan az ve öz bir şeyler anlatabilmektir aslında.. Laf kalabalığı yapmayı çok sever bizim insanımız. 1‘e 5 ekler sende inanırsın çoğu zaman. Çoğu zaman da artık doğru söylese bile inanmazsın ona.. Çünkü güvenini kaybetmiştir artık. Ne söylese boş, kelimeler kifayetsiz kalır cümlelerde.. Blogda böyle boş kalıyor bazı zamanlar. Sanmayın ki burayı unuttum, ilgisiz davranıyorum. Bazen özlenmek güzeldir çoğu sıkıcı geçen zamanlara inat.. Her gün yazı yazsam hiç kimsenin okumayacağını bildiğim için böyle aralar veriyorum bazı zamanlar. İnşallah doğru yapıyorumdur. İnandığınız şeyleri gerçekleştirmezseniz gerçekten pişman oluyorsunuz. O yüzden zaman varken sizlerde inandığınız şeylerin peşinden koşun..

NotKaramsar zamanıma gelen yazılardan biri. Sıkıldığım zaman böyle saçmalıyorum işte, hatamız varsa şimdiden affola..

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "İlham Geldi Konuştum 🙂" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

ETİKETLER: ~ ~

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 8