Yasaklardan Sonra Herkese Merhaba

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :)

Değerli okurlar siteye ne zamandır yazı giremedik bunun için kusura bakmayın lütfen. Bizim elimizde olan bir sorun değil ve takip edenlerin bileceği gibi yine Blogger İP adreslerine yapılan engelleme sonucu blog uzun bir süre kapalı kaldı. Bu uzun süre zarfında ne yaptıklarımı anlatmayacağım tabi. Anlatmaya kalkarsam sayfalar sürer ve bu da sizin gözleriniz için hiç iyi olmaz 🙂 Aslında bu yazıyı bir nevi ölmedim buradayım şeklinde de algılayabilirsiniz 😛
Efendim sınav derken vize derken epeyce boşladık burayı. Zaten ip’ler engellenmeden önce de açıkçası pek yazasım yoktu. Çünkü sınavlar çok canımı sıkıyordu. Bu yüzden ağırlığı sınava verince blogu doğal olarak boşlamak zorunda kaldım, özür dilerim 🙁 Haa bu arada artık yurdumuzun rezil internetinden kurtulup Vodafone Vodem aldım. Aşağıyada resmini koyayım hemen :

vodem

Aylık 33 liraya vergilerle dahil bu modemi aldım. Hızı felan gerçekten tatmin edici. Hatta bir ara dosya indirirken 635 kb/sn ile indirdiğimi de söylemeden geçemeyeceğim. Almak isterseniz tavsiye ederim ve çekim gücü de gerçekten Turkcell kadar kaliteli. Tabi ki 3 ay taahhütlü aldım. 3 ay’ın üstündeki taahhütlere asla sıcak bakmıyorum bakmam da. Öde öde bitmez onlar. Bu modem şimdilik işimi görüyor. 4 GB‘da bu ay fazla fazla dosya indirmeme rağmen yetti ama artmadı tabi 😀 

Neyse efendim şimdilik bu kadar. İlerleyen zamanlarda tekrar sizinle görüşmek üzere. Bu yazıyı da alel acele yazıyorum gecenin bu saatinde {02:41} Normalde vizelere çalışmam lazımken 🙂  Alel acele yazmamın sebebi de Blogger‘a yeni bir ip bulunmuş 199.71.214.27  Bu da yasaklanmadan artık bir yazı yazayım dedim yani 🙂 Neyse efendim hoşçaalın, selametle ..

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Tıkanıp Kaldığında Hayat ..." başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 12