Yarın Sunum Yapıcam :—:

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :)

Valla heyecanlı mı heyecanlıyım :-S Yarın ilk kez bir kalabalık içinde sunum yapıcam. Bir farkım olsun diye de özene bezene bir şeyler yapmaya çalıştım ama du bakalım nasıl bir sunum yapıcam blog ? Kendime güvenim var. En azından diğerleri gibi bilgisayara bakıp bakıp okumayı düşünmüyorum. Hocayı kendi gözümde yok sayıcam sanki ben hocaymışım gibi. Sınıfa tek başıma hakim olmayı plânlıyorum. İnşallah düşündüklerim olur da kazasız belasız yaparız şu sunuyu. Konu benim çok sevdiğim teknoloji ile ilgili olacak. Teknolojinin en güzel nimetlerinden olan cep telefonlarının tarihsel gelişimini anlatacağım..

İngilizce ödevini yarım yamalak yaptık. İnşallah necef yarın haşlamaz bizi. Bu aralar yağmurdan sonra’yı kafaya taktık izliyoruz. İlk bölümünden beri heyecanla takip ediyoruz. Ben zaten 15 bölümden sonrasını 2006 yılında izlemiştim. Ama harbi dizi yapmış Samanyolu helal olsun valla kutlamak lazım. Gerçi 240 P ile izliyoruz ama buna da şükür hiç yoktan iyidir. Şu an baştan beri izlediğimiz dizinin 22.bölümünü de geride bıraktık. Devam ediyoruz bu gidişle finali erken yapıcaz.

Haftasonu Vatan Computer‘de yine müthiş indirim vardı %25 indirim. Çok acaip fiyat düşüyor piyasaya oranla. Haliyle yararlanmak lazım bu indirimlerden. Şu bilgisayar taksiti bir bitsin inşallah güzel android’li bir cihaz almayı hedefliyorum. 2012‘de sony’den iyi bir atak bekliyorum. Duydunuz mu bilmiyorum ama artık sony ericsson’un hisselerini satın aldığı için telefonları sony adı altında üretecek. Xperia ile gönüllerimizi fetheden sony bakalım nozomi’sini ne zaman çıkaracak {isme bak atom bombası gibi:)} Özellikleri dehşet sayılabilecek düzeyde söyleyim.

İkindi vaktinde mışıl mışıl uyuyunca şu an uyku kalmadı. Laptop’un şarjını taktım ayaklarımı uzattım yatağın içinde yazıyorum bu yazıyı. Bu arada bir şey öğrendim. Bundan sonra laptop’u kullanırken uzun süreli oturduğumda kesinlikle bataryasını çıkarıp sadece fiş ile çalıştıracağım. Geçen sene hep bataryayı şarj et şarj et ömrünü baya bir kısaltmıştık. Bu laptopda da hataya düşmemek adına artık böyle yapacağım. Siz siz olun yeni aldığınız bir cihazı(laptopu) uzun süreli oturumlarda kesinlikle bataryasıyla kullanmayın.

Neyse yazayım istedim. Biraz can sıkıntısı biraz heyecan biraz da boğazımın ağrısının geçmiş olması nedeniyle yazma şevki geldi yazayım istedim 🙂 Yine görüşcez sayın okur. Şimdilik esen kalın muhtemelen yazıyı göremeyeciğiniz için(geç yazdığımdan dolayı) dua da edemeyeceksiniz. Yarın ilk ben anlatmayı düşünüyorum. Sunuyu sizlerde izleseniz eminim güzel bir nostalji yaşamış olursunuz. Yarın sunuyu yaptıktan sonra eğer bu yavaş internetli yurdumda becerebilirsem download linkini de eklerim. Esen kalın efendim, iyi geceler..

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "İddaa Oynamak Haram mı Helal mi ?" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 5