Xperia S’ime Kavuştum Sonunda :)

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :)

Evet nihayet özlem bitti ve aradığım ve sonunda iyi ki almışım dediğim telefonum geldi arkadaşlar. Cumartesi günü aldım telefonu. Niye o zaman yazmadın derseniz telefondan kendimi bir türlü alamadığım için 🙂 Tabi ki artık elektronik aletlerde favori rengim olan beyaz rengini aldım. Telefon çok şık ve çok kibar. 144 gram ağırlığı vardı bir önceki sony xperia s’in özellikleri adı altındaki yazıda. Ama inanın ağırlık felan öyle ağır değil. Telefon ağırlığı o kadar ideal ki işte budur diyorsunuz. Kısacası ne çok hafif ne de çok ağır. Cebinize de cuk diye oturuyo. Şekli şemali çok güzel. Kamera, ses,

performans ne ararsanız sony hepsini tek bir telefonda toplamayı başarmış. Şimdilik aldığımı bildireyim diye küçük bir giriş yazısı yazayım istedim. Önümüzdeki günlerde detaylı incelemeleri blogumda sizlerle paylaşmayı düşünüyorum arkadaşlar. Telefon bildiğiniz gibi henüz teknoloji marketlerinde satışta değil. Sadece Turkcell TİM’lerde bulabiliyorsunuz şu anda. Bende zaten TİM’den aldım.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Açılın BİMCell Geliyor !" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 5