28 Mart 2017: Salı
Gölge

WMaracı’ndan 10 Kişiye WordPress Kitabı !

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Wordpress 25 Eylül 2011 0 1.702  
Bu Kişisel Blog'da 551 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Bir süredir üyesi olduğum ve ilk başlarda sık giremesemde artık hergün mutlaka göz attığım WMaracı çekilişle 10 kişiye WordPress Kitabı‘nı hediye veriyor ! Kitabın yazarı ise arkadaşım,dostum,kardeşim aynı zamanda hemşehrim olan Ali ARSLAN 🙂 Kitabı ilk alanlardan biris oldum. Çünkü WordPress’e yeni geçiyor olmam ve güvenlik tehditlerini pek bilmediğimden bu kitabı ilk alanlardan olmak farz olmuştu 😀 Kitabı teyy bayramdan önce alıp bayramın ilk günü bitirmiştim. Zaten diğer kitaplar gibi sıkıcı olmadığından ve teknoloji-internet ağırlıklı olduğundan 45 dakika kadar kısa bir sürede kitabı bitirmeyi başardım 😆 Her neyse konuya gelecek olursak çoğu zamandır kullandığım ve çok faydalı araçları bulunan webmaster araçları ve son zamanlarda vaktimi bolca geçirdiğim webmaster forumu bugün itibariyle güzel bir çekiliş düzenleyerek tam 10 kişiye bu güzel ve eşsiz kaynağı hediye edecek.

Kitap hakkında biraz bilgi verecek olursak:

Dünyada en çok kullanılan blog sistemi olan, basit ve sade WordPress’i bir kenara bırakıp artık etkileyici bir WordPress’e kavuşmanın zamanı geldi. Bu kitapla sitenizi ya da bloğunuzu nasıl daha çekici hale getireceğinizden, farklı ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek kullanım ipuçlarına kadar, SEO uyumlu WordPress temaları tasarlamaktan, CSS/XHTML entegrasyonuna kadar geniş ve ilgiyle okuyacağınız bir kitap sizi bekliyor.
Çekilişe hemen katılmak ve kuralları okumak için aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız kafidir, bol şanslar 😉

.::Çekilişe Katılmak İçin Tıklayın::.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Yeni Tema Hakkında" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir