28 Mart 2017: Salı
Gölge

Vizontele 3

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Sinema 3 Eylül 2008 6 3.175  
Bu Kişisel Blog'da 551 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Vizontele 3 Canavar‘ın çekimlerine başlanmış.Keyifle izlediğimiz vizontele’nin bu serisi de acaba diğerleri kadar güzel olur mu? Yılmaz Erdoğan gerçekten güzel projelere imza atıyor. Vizontele Tuba’nın çekimlerinin üstünden tam 5 sene geçmiş.İşte bu 5 sene içinde gerçekten güzel şeyler yaptı Erdoğan.Bunların en sonuncusu “Çok Güzel Hareketler Bunlar”dı.Bu seride van gölü canavarı da olacakmış 🙂 Hadi bakalım hayırlısı.Film şimdiden büyük ilgi göreceğe benziyor.İşte filmin detayları:

Vizontele ve Vizontele Tuuba ile izlenme rekorları kıran Yılmaz Erdoğan Vizontele 3 için kolları sıvadı. Serinin 3. filminin kahramanı ise Vangölü canavarı olacak.

Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik Van iline gittiği ziyaret sırasında Yılmaz Erdoğan’ın Vizontele serisine “canavarla” devam edeceğinin sürprizini açıkladı.

15 Haziran’da Van’da hazırlıklarına başlayacak olan filmde Cem Yılmaz, Demet Akbağ, Beyaz, Ali Poyrazoğlu ve Sinemis Candemir gibi dev bir oyuncu kadrosunun da yer alacağı gelen bilgiler arasında.

Vizontele ve Vizontele Tuuba’nın ardından seriye kaldığı yerden böylece devam edilecek. Yılmaz Erdoğan, “Görenlerin anlattığına göre 15 metre uzunluğunda, sırtında sivri çıkıntıları olan ve Van Gölü içinde yaşadığı ileri sürülen hayali bir varlık olan; Van Gölü Canavarı” nı Vizontele’ye sokarak beyaz perdede büyük ilgi çekeceğe benziyor. Filmin senaryosuyla ilgili şimdilik sır verilmiyor.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

6 Yorum Yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir