Vakansee Otel Bilgileri ve Tatil Rehberi Sitesi

Türkiye, turizm cenneti diye adlandırılan Avrupa ile Asya kıtasının köprüsü olarak bilinen ve yaz aylarında özellikle güney bölgeleri turistlerle dolup taşan, tatil yapmanın çok para gerektirmediği bir ülkedir. Ülkeler ekonomik ve uluslararası alanda turizmden faydalanırlar. Bugün tanıtacağım site, İspanya, Hırvatistan, Türkiye, Yunanistan, Mısır ve Tunus’taki oteller hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşılmasını sağlayan Flemenkçe bir Otel ve tatil Portalı. Yani ağırlıklı olarak Hollanda vatandaşlarına hizmet veren bir site. Sitenin adı Vakansee. Flemenkçe’deki Vakanties Vergelijken, yani Tatil Karşılaştırma kelime grubunun kısaltılmış hali. Sitede çok ayrıntılı tanıtımlara yer verilmiş. Örneğin Antalya’daki Delphin De Luxe Antalya oteli için hazırlanmış sayfada, otelin odalar, yemek, yer, servis, fiyat ve kalite yönünden puanlamasını görebiliyorsunuz. Bu sizin için bir seçim sebebi olabiliyor. Bu puanlamanın en büyük özelliği, puanlamanın otelde kalmış olan insanlar tarafından yapılıyor olması. Böylece daha objektif bir kriter tarafından yönlendirilmiş oluyorsunuz. Sitede sadece otellerin değil, tatil köylerinin de tanıtımı yapılıyor. Melas Holiday Village Side onlardan sadece biri. Vakansee karşılaştırma yapmak için, en iyi tatil portalı.

English info: Vakansee.nl is a holiday portal for Nederlans people that you can compare hotels and village sides in Spain, Turkey, Greece, Egypt, Croatia and Tunusia. You can make a quick hotel search and easily compare hotels about price, quality, distance etc… Vakansee is the best hotel comparing site for Nederlands on the web.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Eurodns Vouchers İndirim Kuponları" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir