Şu Sıralar İyiyim Çok Şükür

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :)

Selamın Aleyküm Blog alemi.Buraya konu yazmayalı tamı tamına 2 küsür ay olmuş.Gerçekten insan özlüyor şuraya yazmayı.Daha önce internet kafeye geldim ama bir türlü konu yazma fırsatım olmadı,kısmet bugüneymiş.. Bu süre zarfında ne oldu kısaca değineyim: Dershane başladı başlayalı dersler çok yoğun gidiyor.Deyim yerindeyse hiç durmadan çalışıyoruz elhamdülillah.Bazen hiç istemesem de kendimi zorluyorum.Biliyorum ki sonucu iyi olacak inşallah. Bazen sabahları kalktığımda dershaneye bile gitmek istemiyorum,o sıcak yataktan kalkmak hiç istemiyorum ama biliyorum ki gitmek zorundayım.Dersler bazen yorucu ortam bazen sinir edici oluyor ama katlanıyoruz.Çünkü katlanmak zorundayız.Bizim ders çalışmaktan başka bir lüksümüz yok,olmamalı.Bu şekilde inanarak yola devam ediyoruz.Rabbim de “Yürü Kulum” derse neden olmasın ki ?

İşte ders ve dershane yukarıda ki gibi.Beni tanıyanlardan ve blogdan haberi olanlardan sadece bir isteğim var “Dua” Dualarınız benim için çok önemli dostlar.Sadece şimdi değil hayatımızın her anında lazım olan şey dua.Dualarınızı esirgemezseniz çok mesut olurum arkadaşlar.. Dershane sürecinde bunları yaşıyorum.Bunun dışında konsere gitmiştim.Hayatımda ilk defa bir konsere gittim ve iyikide gitmişim.Sagopa Kajmer&Kolera teşrif ettiler Gaziantep’e.Konser olacağını 1 ay öncesinden duymuştuk o yüzden bu sefer de kaçırmayalım dedik ve gittik kuzenle.Konser bitince sesimizin gittiğini de fark ettik 🙂 Konuşuyoruz konuşuyoruz sesimiz gerçekten kısılmış.İlk defa sesimin o denli gittiğini gördüm (: Konserden laf açılmışken birkaç da fotoğraf ekleyelim bari.İşte 26 Ekim 2008 Gaziantep Konseri:

                                       
                                       

İşte konserden bu görüntüler kaldı.Bir daha olursa bir defa daha gitmek isterim gerçekten çok güzeldi.Herkese tavsiye ederim ayrıca..

Benim hayatım bu şekilde devam ediyor.İşte ilk yazı fırsatını buldum çok şükür.Benim için çok iyi oldu,belki sizin içinde iyi olmuştur.Uzun süre yazdıktan sonra birden ortadan kaybolmak insanı merağa sevk ediyor.Neyse çok fazla uzatmadan lafı burada bitireyim.Kendinizi iyi bakın Allah’a emanet olun..

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Enes ve Blog'u 1.Yıl Teması ve Veda..." başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 7