Traş Olurken Digitürk Üyeliği Kazandım !

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :)

Evet sayın okurlar böyle bir şey ilk defa başıma geliyor. İlk defa berberde çalınan radyonun işe yaradığını gördüm ! Berber ile ilgili daha önce şöyle de bir yazım olmuş. Tam işte böyle traş olurken uykumun geldiği bir sırada hafif loş bir müzik sesi geliyor yukardan. Yukarı dediğim televizyonun monte edildiği yer. Her neyse böyle saçlar hafif hafif giderken önce müzik çalıyor ardından bir spiker konuşuyor. Hediye mediye felan bir şeyler diyordu. “Çekiliş yok, kura yok” dediğini duyunca bi an böyle irkildim bu spikeri dinlemeye başladım.

SMS atan herkese çekilişsiz, kurasız 400 TL değerinde ödül gönderiyoruz dedi. Tabi bunun için yapmanız gereken “HEDİYE {bir boşluk} Adınız ve Soyadınız, Telefon Numaranız, Nereden Katıldığınız” şeklinde bir sms gönderin biz size paşa paşa gönderecez diyodu resmen adam ! Dedim herhalde çıldırmış olmalı bu spiker. Bu devirde kim kime bedava şartsız kurasız bir şey verir ki ? Sponsorumuz çok güçlü, dijitürk deyince harbi harbi inanmaya başladım. Sonra da traş bittikten sonra bu denilenleri doğru bir şekilde yaptım,gönderdim ve avea’dan bir mesaj geldi. Bu sms’in ücreti 2.40 TL’dir eyvallah dedim. Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez misali ucunda 400 tl’lik ödül olduğunu düşündüm ve bir şey olmaz diye geçiştirdim.

Neyse efendim bunlar bugün bir kadın aracılığıyla aradılar beni. Adresimi istediler bende doğal olarak yurtta kaldığım için ev adresimi verdim. Bugün yarın tekrar arayacaklarını söyledi bayan. Bugün ise bu kadın aradıktan sonra aynı kampanyayı internette dijiturk’ün sitesinde görünce başımdan kaynar sular dökülmüş gibi oldu. Bu bayan bana ilk 2 aydan sonra 24 ay taahhütlü olduğunu söyledikten sonra kıllanmaya başladım. Madem ilk iki aydan sonra normal ücret ödüyoruz o zaman nerde kaldı benim kazandığım HEDİYE ! İlk 2 aydan sonra bi 13,90 TL’lik bi de 17,90 TL’lik paket seçebildiğimizi söyledi. Peki dedim ben ilk iki aydan sonra lig tv izleyebilecek miyim dedim evet dedi 24 ay boyunca izleyebileceksiniz deyince biraz yüreğime su serpildi. Normalde bu dediğim internet sitesinde yazmıyor. Eğer normalde de öyleyse iptal edeceğim hiç gereği yok kurmasınlar daha iyi !

Şimdi dijitürk kullanan veya bu konuda bilgisi olan siz değerli okurlarımdan cevap bekliyorum. Ya 24 ay boyunca {belki de pişman olacağım} hediye olarak kazandığım (!) bu paketi alacağım ya da vazgeçeceğim…

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Pozitif Olabilmek..." başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 12