Tercihler Açıklandı: Eskişehir’e Gidiyorum Millet :)

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :)

Sonuçlar ayın 12’sinde açıklandı ve benim tercihlerim arasında 1. sırayı alan Eskişehir-Türk Dili ve Edebiyatı bölümü geldi.Bu sene yeni açılan bir bölüm olduğu için açıköğretimi seçtim.Ve sonuca açıkçası çok sevindim.İlk başta çok üzülmüştüm açıkçası ama çok şükür Rabbim öyle bir yüzümü güldürdü ki tüm çektiğim acılar bir anda kayboldu… Kayıtlar Eylül’ün 23’ünde başlıyor.Acaba beni oraya kadar kim bırakır 🙂 KGM‘den hesapladım G.antep’den Eskişehir tamı tamına 894 km 🙁 Ne yapacağım ben Allah’ım :[ Nasıl geçer 894 km ? Hayatımın en uzun yolculuğunu yaşayacağım herhalde.Ne yapalım gideceğiz artık.

Bu arada ben Eskişehir’e gitmenin sevincindeyken internette Orçun kardeşimin’de Eskişehir-Sinema TV bölümünü kazandığını öğrendim.Ohh be gurbet elde yalnız değilmişim 🙂 İnternet sitesini ziyaret ettim Anadolu Üniversitesinin gerçekten kaliteli bir site yapmışlar.Arayüzü basit her öğrencinin kolaylıkla işlemini yapabileceği bir site hazırlamışlar.Resimlere bakınca ufkum açıldı bir anda dostlar 🙂 Gerçekten yaz kış mükemmel bir üniversiteymiş burası.Resimleri aşağıya koyuyorum bakın sizinde ufkunuz açılsın 🙂 İşte o muhteşem resimler:

İşte fotoğraflarda gösteriyor ki  bana çok iyi bir yer gelmiş çok şükür.Artık bana düşen azimle çalışıp bu 4 yılı başarıyla bitirmek.Size düşen ise: Sadece Dua Etmek.Dualarınızı esirgemeyiniz lütfen.İnşallah Rabbim herkesin gönlüne göre verir ve herkesin hakkında hayırlısı olur…

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Allah'ım İnanamıyorum! Odam Buz Gibi 🙂" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 27