Temayı Değiştirdim “Style Preview”

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :)

Daha önce yanlışlıkla temayı değiştirdiğimi şurda yazmıştım.Açıkçası wordpress o2 temasına fazla alışamadım.Aslında çok sevmiştim temayı,çok kullanışlıydı ve benim istediğim gibi 2 sütunluydu.Ama internet’te dolaşırken kullandığım temanın birçok sitede kullanıldığını gördüm.Bende özgünlük açısından bu yeni wordpress temasına geçtim.Tema gerçekten çok güzel.Turkuaz tonlarına yakın bir şekilde yapılmış olan bu tema gerçekten göze hoş geliyor.Zaten en çok sevdiğim renkler;bir açık mavi birde turkuazdır 🙂 Bu tema da sanki o sevdiğim iki rengin ortası gibi birşey 🙂 Temanın özelliklerine gelince:

 

  • 2 Sütunlu
  • Blogger XML uyumlu
  • İE,Firefox,Opera ile test edildi.(şimdilik bir sorun yok)

İsterseniz bu temayı şuradan test edebilir ve indirebilirsiniz.Sorun çıkarmazsa uzun süre bu tema ile devam edeceğim inşallah…

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "En Yeni Blogger Temaları" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 18