Subway Surfers ‘ı Bir de Benden Dinleyin

Oyunu açar açmaz kendinizi bir koşturmada buluyorsunuz. Yaramaz çocuğumuz afacan elinde bir spreyle koşturuveriyor. Arkadan gelen kuduza benzer bir köpek ve zabıta muhittin iş elbiseleriyle masum çocuğumuz afacan’ı yakalamak istiyor. Göbeği kendinden 2 dakika önce giden zabıta muhittin hayatını ve meslek kariyerini bu afacan çocuğu yakalamaya adamıştır. Yanında nerden bulduğu bilinmeyen kuduz köpek ise zabıta muhittine uymuş masum afacan’ın poposunu ısırmak istiyor.

Hayrettir ki bu uyuz köbek zabıta muhittin’i ne hikmetse ısırmıyor veya ona havlamıyor. Afacan çocuğun ayağını kaydırmak isteyen bu ikili çocuğun ayağı kaydığında veya herhangi bir yere çarptığında ikisi de birlikte hırlıyor. Uyuz köpeğin havlamasını anlıyoruz da zabıta muhittin’in hırlamasına anlam veremiyoruz bir türlü. Tren vagonları içinde geçen bu sefil hayatta koşuşturmaca da sınırın olmadığını bizlere çok güzel ıspat ediyor.

X1 ile başlayan puan almaya yarayan bu hak alma kaça kadar gidiyor bilmiyoruz. Ama şunu çok iyi biliyoruz ki bu oyunun sonu bir türlü gelmiyor. Yani oyun sonu olmayanlardan bu oyun. Bizleri kendine hayran bırakan bu oyunun yapımcısını can-ı gönülden alkışlıyoruz. Zaman zaman bağımlılık yapan ve cep telefonu&tabletlerin baş düşmanı olan bu oyunun zevkini ancak oynayanlar bilir.

Subway surfers oynamak bir heyecandır, onu oynamak bir iddialaşmaktır. Onu oynamak bir tutkudur vazgeçilmesi mümkün olmayan.. Zaman zaman gelen güncellemelerle oyunun ne kadar güncel olduğu ve oynanan oyunun sahnelerinin değişmesi gönlümüzü derinden fethediyor. İnternet bağlantımız olunca her gün farklı bir kelime ile bol keseden altın veren bu oyun ne kadar bonkör olduğunu da gösteriyor ayrıca.

Arkadaşınız varsa ve sizde bu sonsuz oyunun büyüsüne kapıldıysanız korkarım gururunuzun ve onurunuzun kurbanı olabilirsiniz. Double altın almayı gönül çok ister ama appstore‘da 8,99 TL 🙁 Oyun ne kadar bonkörse bizler de o kadar cimriyiz. Şimdiye kadar hiçbir zırnık koklatmadan aldığımız bu puan ise sanırım azmin zaferi 🙂 Oyunun bir güzelliği de sanırsam bu.

Kimi zaman çok hediye vermesi ve kimi zaman da en lazım olan zamanda en gereksiz ödülleri verse de oyun hakkını veriyor. Oyun içindeki bu ödüller konsantrasyonumuzu daha da artırıyor. Benim oyundaki en çok sevdiğim ödüller ise füze ve magnet. Tabi x2 oyun hakkını da unutmamak lazım 😉 Altın topladıkça açılan kilitler ve artan haklar oyuna daha da bağlanmanızı sağlıyor.

Külçe altından ise sadece 1 tane alabildim şimdiye kadar. Pandora’nın kutusuna benzeyen soru işaretli kutular ise benim için çoğu zaman hayal kırıklığı oluyor. Çoğunlukta ya gitar, ya ufo, ya da radyo çıkması beni çileden çıkartıyor. En çok dolar çuvalını seviyorum ben içinde 2500 altın çıkan.. En çok ilk çıkan karakter olan afacan çocuğu seviyorum ben. Diğer karakterlerin ise bence bir artısı yok yada ben çoğunu denemediğim için bilmiyorumdur.

Bir kere ninja karakterini aldım ama hiçbir varlık gösteremedi. Bu ninjaya verdiğim 20.000 altın evlat acısı gibi oldu benim için. Afacan çocuktan hiçbir farkı olmayan bu karakter sadece görünüşü değiştiriyor hepsi bu.. Fakat yine alınan kaykaylar ciddi olarak yanlara gidiş gelişi çok etkiliyor. Gönül ister ki en pahalısını kullanalım ama ne o kadar altınımız var ne de o altınları alacak kadar paramız var.. Huyum bu oyunlara para vermeyi hiç sevmem.

Subway surfers’a olan ilgimi böyle bir yazıyla anlatmak istedim. Umarım beğenirsiniz ve siz de kendinizden bir şeyler bulabilirsiniz. Selametle..

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Bilgisayar ve İnternet Alışkanlıklarım" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 16