Sony Xperia S .75 Güncellemesi

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :)

Tam 2 ay önce şurada .73 güncellemesinin haberini vermiştim. O güncellemeden pek birşey anlamadım. Ne değişmiş, neler yeni pek gözle görülür bir şey olmasa da güncellemeyi seven biri olarak hemen güncellemiştim. Kimisi belirli düzenini bozmayarak ve ben böyle iyiyim telefonumla diyerek güncellemeyi yapmayabiliyor. Bunu söyleyenleri de gördüm. Ama ben yazılımla alâkalı ne olursa olsun yeniliğe açık biri olaraktan güncellemeleri hem bir heyecanla hemde bir istekle kurarım. Bugün de yeni bir güncelleme geldiğini görünce haber vereyim istedim. Bu güncellemede de geçen sefer olduğu gibi nelerin olduğunu bilmiyorum ama sanki dünden beri şarj süresi baya bir artış gösterdi.

Dünden beri 3G şebeke seçili ve wifi tüm gün açık kullandım pil süresine baktığımda 1 günü geçirdiğini gördüm. Bu bence xperia s için güzel bir gelişme. Çünkü bu telefonu ilk aldığımda 8 saat gibi çok komik bir rakamla şarjı bitiyordu. O yüzden 3g ve wifi’ninde çok şarj tükettiğini görünce güzel bir gelişme diye düşünüyorum. Birde hayırlısıyla şu ICS gelseydi. Haziran’ın son haftası deniliyor ama hadi hayırlısı bakalım. Aşağıda da güncellemeye ait resimlerin ekran görüntülerini aldım.

1 2 3 4 5 6 7 8

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Sony Xperia S .73 Güncellemesi" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 1