28 Mart 2017: Salı
Gölge

Son Zamanlarda Beğendiğim 10 Müzik (Mim)

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Müzik 15 Aralık 2008 2 1.940  
Bu Kişisel Blog'da 551 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Öncelikle bu mim’i bana gönderen sürahi‘ye teşekkür ediyorum.Son zamanlarda dinlediğim en iyi 10 şarkıyı sormuşlar.”Ben öğrenci adamım müzikle işim olmaz” demeyip mimi cevaplıyorum 🙂 Efendim şu sıralar fazla müzik dinleyemesem de ara sıra dinlediğim çok güzel müzikler var.Bilgisayarı kaldırdığım için yeni bir tane mp4 player almıştım. Birde ses sistemim var odamda.Canım çok sıkıldığında bu mp4 player’ı ses sistemine bağlayıp yüksek sesle dinliyorum.Ne dinliyorsun diye soruyorsanız: Genelde beni en iyi anlatan tür Rap’dir. Ama kaliteli rap müzikleri seçerim.Önüne gelenin Rap’çi ya da Şarkıcı olduğu şu günlerde ben genelde Sagopa Kajmer,Kolera ve MT dinlerim.İşte Dinlediğim Müziklerin listesi:

1-) Sagopa Kajmer:  Vesselam
2-) Kolera:  İnziva
3-) Sagopa Kajmer:  Düşersem Yanarım
4-) Dj Yahel:  İnta Omri
5-) MT:  Anlamam
6-) Ökü&Berk:  Hastane Önü İncir Ağacı
7-) MT:  Şiir Dedin Karaladım
😎 Osman Efe:  Muratgilin Damından Atlayamadım 🙂

9-) Grup Sabii: Sonunda Yalnız Kaldım
10-) Sagopa Kajmer:  Düşenin Dostu Olmaz

İşte benim genelde dinlediklerim bu şekilde.Bende bu mim’i Kerem Akyol‘a gönderiyorum…

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "MT 18 Yaşım..." başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

2 Yorum Yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir