Sizde G-Mobil Kullanıyor Musunuz ?

Geçen günler şurada Microsoft‘un kablosuz klavye ve mouse setini aldığımı yazmıştım. Klavye ve mouse’u aldığım sırada Teknosa‘dan birde G-mobil bakteri temizleyici paket de almıştım. Normalde her paket 2 liraydı fakat o gün kampanya varmış 3 tanesi 4 TL deyince eleman bende almıştım. Aldım fakat ne olduğunu bilmeden aldım ismini daha önce sadece bir-iki kere duyduğum bu paket benim çok hoşuma gitti. Hoşa gidilecek bir üründen ziyade daha çok sağlımız için önem arz ediyor bu paket. Şöyle ki:

Araştırma Sonuçlarına Göre 1 inç(2)’de 1 Klozet Kapağında 49, Cep Telefonlarında ise 5127 (100 kat daha fazla) bakteri tespit edilmiştir. Bunları 3295 bakteriyle klavyeler, 1676 bakteriyle mouselar takip etmektedir.

Klavye,mouse ve klozet kapaklarından daha çok Cep Telefonu kullandığımız için ben en çok telefonumu silmek için kullanıyorum bu paketi. Ve istatistiklere göre de zaten en çok telefon kullandığımız için doğal olarak en çok bakteri telefonlarda dolaşıyor. Nasıl kullanılacağı ise paketin içinden çıkan kullanma talimatı ile kullanıcılara anlatılıyor.

Ayrıca belirtmek isterim ki bu bir tanıtım yazısı değildir. Sadece okuyucularımın sağlığı açısından bu cüzi miktardaki paketlerden alarak sağlığınıza yardımcı olabilmektir 😉 Gerçekten kullandım ve işe yaradığını gördüm. İçinde iki tane ıslak mendile benzeyen mendiller var ve ikinciyle sildikten sonra telefonunuz mis gibi güzel kokuyor.Herkese tüm içtenliğimle tavsiye edebileceğim bir pakettir.İsterseniz aşağıdan 31 saniyelik reklamını izleyebilirsiniz:

Reklamıda izledikten sonra benim Teknosa’dan aldığım paketin fotoğrafına bakabilirsiniz. Bu iki fotoğrafı N79 ile çektim. (Kamerasının ne kadar iyi çektiğini kanıtlamak için 🙂 )

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Aldığım Son Telefon: "Nokia N79"" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

6 yorum

 1. cobija   •  

  Başlığı görünce Google'ın bir hizmeti zannettim 😀

 2. gokhans   •  

  Daha öncedende bildiğim bir ürün. N79um olsa bende alırdımda 6300a almak hiç içimden gelmiyor 😀

 3. Enes İLHAN   •  

  @cobija,
  Yok değil Talha. Ama başlığa bakınca Google Mobil olarakta izlenim uyandırıyor gerçekten 🙂
  @gokhans,
  Bu paketin telefonla alâkası yok aslında gökhan. Bence 6300 için daha farz bir paket bu 🙂 Çünkü o günler o telefonu incelediğimde bir sürü kir kaptığını görmüştüm. Düzenli olarak temizlemezsen daha çok bakteri toplayan bir telefon bence senin kullandığın.

 4. gokhans   •  

  Hayatımızda o kadar pislik var ki telefonun üzerindeki bakteriler vız gelir 😀

 5. FURKAN   •  

  Banada böyle bir kit lazım ama.Bana lcd temizleme kiti lazım.Bir tanıdığım n95 i lcd kiti ile siliyor.AMa bana notebook için lazım

 6. Enes İLHAN   •  

  @FURKAN,
  Bu paketle telefon,klavye,lcd ekran,notebook,netbook,mouse,vcd player,dvd player vs. temizleyebilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu ? * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.