29 Mart 2017: Çarşamba
Gölge

Sıkıcı Günler..

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Günlük 18 Haziran 2011 7 4.628  
Bu Kişisel Blog'da 551 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Yurdun dört bir yerindeki yağmurlar her yerde hissediliyor. Meteoroloji bu sene yaz ayları eskisi kadar sıcak geçmeyecek demiş. Biraz yüreğime su serpen açıklama ile havalar eski yaz aylarına rağmen şimdilik iyi gidiyor maşallah. Okulumuzun büyük saçmalığı bizi kahretmeye devam ediyor. Adana gibi bir yerde sıcak+nem ile Türkiye’nin en sıcak illerinden birinde yaz okulu saçmalığını anlamadan geldik sürünüyoruz şu an. Tam 7 hafta boyunca burada çürüyecez heralde. Ne kantin açık ne de konuşacak bir insan var. 500 kişilik yurtta 3 kişiyle yurdun rekorlar kitabına girmeyi başardık sevgili okurlar. Ne yapacağımızı bilmiyoruz. Baykuşlarla karşılıklı bağırmaya başladık 3.günümüzde hadi hayırlısı. Ulan altı üstü 2 dersi alttan alacam diye 7 haftaya değer mi ? Gider bir işte çalışırdım ya da stajımı yapardım en kralından naylonda değil. Ama ileriyi düşündüğüm için şimdi dersleri verip önümüzdeki sezonda rahat etmek istiyorum. Çoğu yerdeki üniversite de büt varken bu okulda yok ne kadar saçma dimi ? Evet bence de öyle . 7 hafta sonunda 8 kilo veririm heralde. Survivor Adana’da 7 hafta da bakalım kim ölecek kim kalacak..

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Traş Olurken Digitürk Üyeliği Kazandım !" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

7 Yorum Yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir