31 Mart 2017: Cuma
Gölge

Rahatsız Etmememi İstiyorsan Etmem !

Mini Blog 22 Ocak 2013 4 2.833  
Bu Kişisel Blog'da 551 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Aramamamı istiyorsan, aramam. Mesaj bile atmam söz veriyorum. Rahatsız etmem, silerim telefon numaranı rehberimden. Siler atarsın, mesajlarımı. Zor değil. Adımı duymak istemiyorsan, duymazsın. Ortak arkadaşlarımı tembihlerim merak etme, adımı geçirmezler seninle konuşurken. Beni sana hatırlatan şeyleri ortadan kaldırmaya çalışırım. Belki beceremem, ama denerim. Sana yazmamı istemiyorsan artık, yazmam ki. Tutarım kelimeleri, avucumun içinde. Batar biraz, kanatır belki de. Ama hiç açmam avucumu. İstemiyorsan, önüne koyamam ki zorla. Sen de haklısın. Zaten kazındı, her kelimesi kalbime.

Silerim, her yerden. Sesini duymamı istemiyorsan, duymam. Ama gözlerimi kapattığımda, kulaklarımda attığını bilmelisin ses tonunun. Susmamı istiyorsan, susarım. Ağzıma fermuar işareti yapıp anahtarını ileri atarım. Sen hariç, kimse ulaşamaz. Eğer kelimelerim seni yaralıyorsa, inan ömür boyu susarım. Biliyorsun, senin canını acıtan benim canımı daha çok acıtıyor. Gitmemi istersen, anlarım seni. Giderim. Bensiz daha fazla gülümseyebileceksen, daha fazla mutlu olacaksan giderim. Saklanırım bir dolabın arkasına. Sen çık diyene kadar çıkmam. Nefesimi tutarım, varlığımdan haberin bile olmaz gerçekten. Gülümse, mutlu ol sen. Gözlerini aç, etrafında gördüğün her şeyi feda edebilirim uğruna.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Aşkın Gözyaşları'ndan Bir Kesit" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

4 Yorum Yapılmış

  • ali

    Yazı güzel olmasına güzel ama başlık biraz sorunlu gibi. İki olumsuzluk eki anlamlı olumlu yapmış ve söylenenlerin tam tersi kastedilir gibi olmuş. İki kelimeden herhangi biri olumlu yapılarak düzeltilebilir bu yanlış: 1. “Rahatsız etmememi istiyorsan” 2. “Rahatsız etmemi istemiyorsan”. Metnin ilk cümlesi söylediğime uygun bir yapıda mesela.

    Kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir