29 Mart 2017: Çarşamba
Gölge

Popho V3 Blogger Teması

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Blogger Temaları 21 Ağustos 2010 74 104.442  
Bu Kişisel Blog'da 551 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Beyazıt kardeşimin şurada tanıttığı temanın Blogger‘a uyarlanmış halini sizlere sunuyorum. Blogger’a entegre eden Templatesbyblogger. Geliştiren ise tabii ki benim 🙂 İsmi hoşuma gitmese de temamız gerçekten çok hoş. WordPress alt yapısına sahip olan birçok blog bu temayı kullanıyor. Tabi bu Version 3.  Bundan önceki versiyonları kullananların haddi hesabı yok. Temayı sevmemdeki en büyük neden ise: Sadeliği . Keşke her tema bunun gibi sade olsa. Fazla uzatmadan hemen temanın özelliklerine geçelim isterseniz:

  • 2 kolonlu gri+beyaz renk karışımı
  • 2 adet reklam alanı:  468×60 ve 300×250 piksel boyutlarında

Benim sonradan eklediğim eklentiler ise şunlar:

Demoya » » BURADAN bakabilirsiniz. Temanın Footer kısmında değişiklik yapmak vicdanınıza kalmıştır tamamen ama şunu söyleyeyim böyle bir şey yaptığınızda ben hakkımı kesinlikle helal etmiyorum. Diğer yapımcılar da etmeyecektir, -ki kim olsa böyle bir şeyi kabullenemez. Bunları kabul ediyorsanız buyrun aşağıdan indirebilirsiniz:

İndir

Dipnot: En son güncel versiyonu indirmek için BU linki takip edebilirsiniz. Güncelleme tarihi:  03.09.2010 Cuma

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Dizayn Turkuaz Blogger Teması v1.5" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

74 Yorum Yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir