Oyunlar Bizi Bizden Aldı

Ne zaman internetten oyun oynamak istesem aklıma kardeşlerim gelir. Benim iki küçük kardeşim var ve ikisi de bilgisayarla çoktan tanıştı bile. Ulan vayy be ! Ben 16 yaşında tanışmıştım oysa bu bilgisayar denen aletle ! Onlar ise 7-8 yaşında oyun oynamaya başladılar netten. Valla çok şanslılar benim kardeşlerim 🙂 Söylemesi ayıp bunlar okuldan sevindirici haberler getirdiğinde işte  -Anne öğretmenim yıldızlı pekiyi verdi, -Abi öğretmenim bana artı verdi, -Abla teşekkür belgesi ile onur belgesi aldım gibisinden . İşte bu durumda bende onlara hafta içi değil de haftasonu 3,5 saat oyun hakkı veriyorum 😛

Tabi bu süre onların başarısıyla doğru orantılı bir şekilde artıyor. Kız kardeşimin en çok sevdiği oyunlar kız giydirme oyunları iken, erkek kardeşimin en çok sevdiği oyunlar ise ben ten mi nedir ondan işte. Bazen bakıyorum benimde oynayasım geliyor valla 🙂  Tabi ki oynuyorum. Adamlar yapmış abi. Flash’ın nimetlerini sonuna kadar kullanmışlar. Ben ise en çok sonic oyununu sevmiştim. Bence süper bir oyun. Mario amcadan sonra en sevdiğim karakter oldu kendisi. Bol oyunlu günler efendim. Unutmayın oyunlar bizi bizden alırken aslında iyi yapıyor. Bu kafanın arada bir dağılması lazım değil mi sayın okur ?

Bu bir tanıtım yazısıdır.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Webmasterların Yeni Sorgu Sistemi-{Wmaraci.com}" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

6 yorum

 1. Ahmet   •  

  "Tanıtım yazısı" derken?

 2. Ahmet   •  

  "Bu kafanın arada bir dağılması lazım" Bencede öyle. Ama ben her zaman oyun oynuyorum. Üstelikte çok bağımlılık yapan bir oyun. Yani "Metin2" 🙂

 3. Elektronikotin   •  

  Enes' cim yazının sonundaki "tanıtım yazısıdır" ibaresini görmesem tanıtım yazısı olduğunu anlamayacaktım. Eline sağlık, bence en iyisini yapıyorsun eminim benim gibi diğer ziyaretçilerin de bu yazıdan rahatsız olmamışlardır. Bir de uzun süredir Bloggerer' leri takip edemiyorum. WordPress' e geçmemden dolayı değil, evdeki 2 bilgisayarda bozuldu. Ben de eniştemden ödünç aldığım dizüstünü kullanıyorum, işler aksamasın diye. Ama alışamayacağım galiba buna. Bu yorumla da aradaki kopukluğu bir nebze gidermiş oluruz inş. Kendine iyi bak.

 4. Enes İLHAN   •  

  @Elektronikotin,
  Bu değerli yorumun onca zaman sonra beni çok mutlu etti kardeşim. Uzun zamandır yazmıyordum tanıtım yazısı eğer takip ediyorsan arada sırada. Bende öyle kendini belli etmeyen bir yazı yazayım dedim. Senin adına üzülsemde bu yorumuna sevindim. Sitene baktım açılmıyor heralde geçici olarak girilemiyor, yoksa takipteyim biliyorsun. Evdeki bilgisayarları yaptırıp elektronikotine bakman dileğiyle..

 5. mustafa   •  

  Çok güzel bir yazı olmuş eline sağlık.

 6. Emre   •  

  Abi ben ten oyunu oynamıyomki oraya yazmışın ayıp ettin…:D:D:D:D:D

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu ? * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.