Oyunlar Bizi Bizden Aldı

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :)

Ne zaman internetten oyun oynamak istesem aklıma kardeşlerim gelir. Benim iki küçük kardeşim var ve ikisi de bilgisayarla çoktan tanıştı bile. Ulan vayy be ! Ben 16 yaşında tanışmıştım oysa bu bilgisayar denen aletle ! Onlar ise 7-8 yaşında oyun oynamaya başladılar netten. Valla çok şanslılar benim kardeşlerim 🙂 Söylemesi ayıp bunlar okuldan sevindirici haberler getirdiğinde işte  -Anne öğretmenim yıldızlı pekiyi verdi, -Abi öğretmenim bana artı verdi, -Abla teşekkür belgesi ile onur belgesi aldım gibisinden . İşte bu durumda bende onlara hafta içi değil de haftasonu 3,5 saat oyun hakkı veriyorum 😛

Tabi bu süre onların başarısıyla doğru orantılı bir şekilde artıyor. Kız kardeşimin en çok sevdiği oyunlar kız giydirme oyunları iken, erkek kardeşimin en çok sevdiği oyunlar ise ben ten mi nedir ondan işte. Bazen bakıyorum benimde oynayasım geliyor valla 🙂  Tabi ki oynuyorum. Adamlar yapmış abi. Flash’ın nimetlerini sonuna kadar kullanmışlar. Ben ise en çok sonic oyununu sevmiştim. Bence süper bir oyun. Mario amcadan sonra en sevdiğim karakter oldu kendisi. Bol oyunlu günler efendim. Unutmayın oyunlar bizi bizden alırken aslında iyi yapıyor. Bu kafanın arada bir dağılması lazım değil mi sayın okur ?

Bu bir tanıtım yazısıdır.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Webmasterların Yeni Sorgu Sistemi-{Wmaraci.com}" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

ETİKETLER: ~ ~

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 6