Oyun Kolu Yenilendi

Oyun sektörünün önemli yüzlerinden birisi olan Oyun Kolu kısa bir süre içinde güzel bir değişime uğradı. Önceki görünümüne nazaran çok daha şık ve SEO‘ya uygun olarak kodlanan hızlı bir arayüz bizleri bekliyor. Binlerce oyunun mevcut bulunduğu oyun kolu’nda yapılan değişiklikler de dikkat çekiyor. Mesela buna örnek olarak üyelik sistemi ve favori oyunlarım‘ı gösterebiliriz. Ayrıca popüler sayfalar ve oyunkolu editörleri tarafından beğenilen oyunların yer alacağı bir de vitrin bulunuyor.

Çocukların en çok oynadığı kategorilerden olan futbol oyunları ve dövüş oyunları dopdolu içeriğiyle dikkat çekiyor. Benim de en çok dikkatimi çeken ve az da olsa oynadığım oyunlar bu bölümlerden oluşuyor genellikle. Ayrıca ben yeni tasarımı öncekine göre daha beğendiğimi söyleyebilirim. Kategori sistemi aynı ve yine basit şeklini koruyor. Şu da yenilenen oyun kolu’nun ufaltılmış bir ekran görüntüsü:
1

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Neyi Nasıl Yapacağız ?" başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu ? * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.