28 Mart 2017: Salı
Gölge

Önemli Duyuru: Subdomainleri Kaldırıyorum !

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :) Enes İLHAN
Wordpress 8 Haziran 2012 7 2.854  
Bu Kişisel Blog'da 551 kategori'de yazıya yazılmış adet değerli yorumlarınız bulunmaktadır..

Öncelikle herkese selamlar arkadaşlar. Direk pat diye sizlere haber vermeden kaldırmaktansa en azından bir ihtimalde olsa görebileceğinizi umduğum bir yazıyla “konfor.enesilhan.net” ve diğer subdomainleri kaldıracağım. Yani özellikle konfor adını verdiğim ve çok sevdiğim blogger temamın ismini verdiğim bu alt alan adını sileceğim. Filezilla‘dan bu klasörü gördüğümde 120 MB gibi olağanüstü rakamı görünce kaldırmak en iyisi diye düşündüm. Aşırı bant yiyor ayrıca. Eğer isteyen olursa bu dosyaları bir upload sitesine yükleyebilirim. Ve yine ayrıca sayaç kodlarını paylaşabilirim. Herhangi bir hostinginiz veya upload edecek bir sitede hesabınız varsa sayaç.php dosyasını oraya yükleyip kullanabilirsiniz.

Dediğim gibi site aşırı bandwith tüketiyor ve cpu’da gittikçe artıyor. Bu alt alan adlarını kaldırırsam belki site hızına da olumlu bir etki eder. Sayaç kodları üzgünüm ki artık çalışmayacak sitelerinizde. En yakın zamanda hosting’imi de değiştirmeyi düşünüyorum. Geçeçeğim hosting belli ama zamanı belli değil. Bu arada yeni bir tema üzerinde çalışıyorum. Bu tema artık sıkmaya başladı. Ben böyle biri değildim yahu ! Blogger‘da iken 2 yıl kadar kullandığım bir temam olmuştu. WordPress‘e geçtikten sonra durmadan tema değiştirdim. Bu kadar değişiklik beni de sıkmaya başladı ama içime sinmeyince yazı yazasım da gelmiyor. Dur bakalım şu yeni temayı Google Chrome‘a uyumlu bir şekilde entegre etmeye çalışıyorum. Çünkü siteme en çok chrome’dan giriliyor.

Neyse işte dediğim gibi böyle plânlarım var. Sizden ricam enesilhan.net ismine bağlı tüm dosyaları sitelerinizden kaldırmanızdır. Yorum olarak söylerseniz size yardımcı olabilirim. Blogger’da iken böyle bir şeyin olması çok can sıkardı iyi bilirim o duyguyu. O yüzden yardımcı olacağım ve sizleri yarı yolda bırakmayacağım arkadaşlar. Hadi kalın sağlıcakla.. 3-2-1 bitti.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Nihayet Yeni Tema Bitti.." başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Enes ILHAN

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

7 Yorum Yapılmış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir