Önemli Duyuru: Subdomainleri Kaldırıyorum !

Öncelikle herkese selamlar arkadaşlar. Direk pat diye sizlere haber vermeden kaldırmaktansa en azından bir ihtimalde olsa görebileceğinizi umduğum bir yazıyla “konfor.enesilhan.net” ve diğer subdomainleri kaldıracağım. Yani özellikle konfor adını verdiğim ve çok sevdiğim blogger temamın ismini verdiğim bu alt alan adını sileceğim. Filezilla‘dan bu klasörü gördüğümde 120 MB gibi olağanüstü rakamı görünce kaldırmak en iyisi diye düşündüm. Aşırı bant yiyor ayrıca. Eğer isteyen olursa bu dosyaları bir upload sitesine yükleyebilirim. Ve yine ayrıca sayaç kodlarını paylaşabilirim. Herhangi bir hostinginiz veya upload edecek bir sitede hesabınız varsa sayaç.php dosyasını oraya yükleyip kullanabilirsiniz.

Dediğim gibi site aşırı bandwith tüketiyor ve cpu’da gittikçe artıyor. Bu alt alan adlarını kaldırırsam belki site hızına da olumlu bir etki eder. Sayaç kodları üzgünüm ki artık çalışmayacak sitelerinizde. En yakın zamanda hosting’imi de değiştirmeyi düşünüyorum. Geçeçeğim hosting belli ama zamanı belli değil. Bu arada yeni bir tema üzerinde çalışıyorum. Bu tema artık sıkmaya başladı. Ben böyle biri değildim yahu ! Blogger‘da iken 2 yıl kadar kullandığım bir temam olmuştu. WordPress‘e geçtikten sonra durmadan tema değiştirdim. Bu kadar değişiklik beni de sıkmaya başladı ama içime sinmeyince yazı yazasım da gelmiyor. Dur bakalım şu yeni temayı Google Chrome‘a uyumlu bir şekilde entegre etmeye çalışıyorum. Çünkü siteme en çok chrome’dan giriliyor.

Neyse işte dediğim gibi böyle plânlarım var. Sizden ricam enesilhan.net ismine bağlı tüm dosyaları sitelerinizden kaldırmanızdır. Yorum olarak söylerseniz size yardımcı olabilirim. Blogger’da iken böyle bir şeyin olması çok can sıkardı iyi bilirim o duyguyu. O yüzden yardımcı olacağım ve sizleri yarı yolda bırakmayacağım arkadaşlar. Hadi kalın sağlıcakla.. 3-2-1 bitti.

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "Nihayet Yeni Tema Bitti.." başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

7 yorum

 1. salih   •  

  başarılar dilerim, ayrıca değiştirdiğinde temanı paylaşırmısın?

 2. Enes ILHAN   •     Yazar

  Sağol salih. Bu temayı mı paylaşma mı istiyorsun ?

 3. Aslı   •  

  Açıkçası temayı değştirmen çok iyi fikir.Bir hatun olarak söylüyorum ki.Bu tema biraz iç karartıyor yazı fontuda sıkıntılı,Daha fresh bir tema çok iyi olacaktır.Son olarak bir blogger’ci olarak wp nin sorunları ile ilgili bir yazı hazırlarsan sevinirim.Bende wpye geçmek istiyorum ama cpu,sistem açıkları gibi sorunlar gözümü korkutuyor.Bilgilendirirsen sevinirim

  http://www.sacsekillerimodelleri.org

  Görüşürüz

 4. Yakup Çetin   •  

  Sayaç kotlarını paylaşabilirsen çok sevinirim tüm sitelerimde kullanıyordum. Buradan veya mailimden yanıt verirsen sevinirim. Mezuniyette hayırlı olsun.

   • Yakup Çetin   •  

    Hosting Sıkıntım yok sadece biraz php’den anlamıyorum inceleyeceğim teşekkür ederim.

 5. tinlamazmodunda   •  

  Çoğu eklentiyi bloguma ekleyemiyorum Enes. Senden ricam hepsini bir yere upload edebilir misin?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Sorusu ? * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.