Ne Yazayım ki !

Bu yazı 3 sene [3 seneden daha eski de olabilir] veya daha önce yayınlanmış olduğundan; görülen linklerde, resimlerde veya kodlarda hata olması çok olası. Herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda bana buradan bildirebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz :)

Askerlerimiz vatanın dört bir yanında şehit edilirken ben ne yazayım ki! Bizler rahat içinde huzur içinde oturalım okulumuza gidip gelelim diye şehit oluyor benim mehmetim, ahmetim.. Varya aslında bu şerefsizler çok daha fazlasını hakediyorlar artık. Sabır denen şey yok artık bitti. Lan benim kaynakçılık yapan kardeşim sana ne verebilir ki ? O mu verecek sana istediğin toprakları, istediğin hakları ? Ne yani 24 tane askerimiz şehit oldu diye amacınıza ulaştığınızı mı zannediyorsunuz it sürüleri ! Alabildin mi istediğin toprakları eline bir şey geçti mi ? Daha mı iyi oldu şimdi ? Cevap veremezsiniz çünkü sizler aşağılık kendini bilmez çakallarsınız. Sadece kukla gibi oynatıyorlar sizi anlayın artık. Bu kadar cahilliğiniz yeter. Okuyun biraz öğrenin gerçekleri ! Günü geldiğinde sizi de s*ktir edecekler sizi kullanan adamlar. O zaman varya soyunuzun S‘si bile kalmaz. Benim analarımın yüreğini sızlatan, 8 ayrı bölgeye eş zamanlı operasyon yaptığını sanan, ciğerlerimizi yakan caniler hepinizin Allah belasını verecek inşallah yakında bunu biliyorum. Ama çok zaiyet olacak belki de soyunuzu temizlemek için. Olsun. Yeter ki defolun gidin artık rahat bırakın bizi. İşin en kötüsü de ne biliyor musunuz sayın okurlar ? Bu 24 şehit çok değil 1 ay sonra unutulacak ve herkes boş şeylere harcadığı zamanı tekrar bulacak. Bu acı çok büyük tarif edilemez. Ve de dikkat ettiniz mi şehit ailelerinin hiçbirisi de villada, köşklerde oturmuyor. Hepsi gariban benim ahmetim, mehmetim işte. Onlar vatan için kendini siper edecek, diğerleri para vererek bu işten yırtacak ! Ne âla memleket dimi..

Birde anlamadığım o bölge de şehit olan çoğu askerimiz ER. Şöyle neden uzmanlar yok orada ? Bordo berelilerimiz nerede abi ? Özel timlerimiz nerede ? As-tekler, jar-teklerimizi nerede allah aşkında söyleyin ? Niye Hakkari‘de değillerde Ankara‘dalar ? Bana birisi bunun cevabını versin. Dediğim gibi bu acı gün gelecek yine unutulacak. Ama artık bitsin bu illet. Gereken neyse yapılsın artık, hiç kimsenin sabrı kalmadı. Sosyal medyamızdan daha duyarlı olunmasını beklerdim ama tek kelimeyle yazıklar olsun!!! Şehitlerimizin kanı kurumadan ve daha defnedilmeden sırf birilerini güldürme amacıyla paylaşım yapan herkese yazıklar olsun !! Birde video ekliyorum yürekten dinlemenizi temenni ederek..

Bu yazıdan önce yazmış olduğum "4 olduk.." başlıklı yazımı da okumanızı tavsiye ederim.

Beğen  
Yazar

Herkese Merhabalar, ben Enes İLHAN. Gaziantep'te doğdum, Adana'da Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü okudum ve 2012'de mezun oldum. Askerliğimi uzun dönem olarak, { acemiliği Ankara/Mamak'ta , usta birliğini ise Hatay/İskenderun'da } yapıp bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi ise hayata atılmanın çabası içerisine girmiş bulunmakta olup iş bulma derdindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 6